Magda Gessler zdradziła sekret swojej urody. Zaskakujące wyznanie gwiazdy!

Łucja Siennicka 14.08.2019
Magda Gessler
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler jest ulubienicą polskiej publiczności. Restauratorka udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, co jest sekretem jej urody.

Magda Gessler osiągnęła ogromny sukces - prowadzi kilka restauracji, pomogła innym restauratorom odbić się od dana, a do tego jest lubiana przez widzów i internautów.

Gessler jest znana z dużego poczucia humoru, spontaniczności oraz ogromnego dystansu do siebie. Tym razem w szokujący sposób wyjawiła sekret swojej urody. 

Magda Gessler wyjawiła sekret swojej urody

Magda Gessler ma grono wiernych fanów, którzy chętnie podejmują inicjowane przez nią akcje - na przykład ostatnio wiele osób zaangażowało się w wyzwanie #gesslerchallenge, polegające na odtworzeniu zaprezentowanego przez Gessler układu tanecznego.

66-latka jest jednak często posądzana o poprawianie swojej urody. Restauratorka jest zdziwiona takimi komentarzami i nie ukrywa, że nie lubi, gdy ktoś jej to zarzuca. 

Magda udzieliła ostatnio wywiadu portalowi Newseria, w którym wyznała, że bardzo irytują ją pytania o zabiegi estetyczne.

Mnie to strasznie wkurza, bo nigdy w życiu sobie na twarzy nic nie robiłam. Miałam paraliż nerwu trójdzielnego, przez co czasami ta twarz po prostu wygląda nieregularnie - wyznała.

Magda wyznała też, co w sobie lubi. Jej słowa są zaskakujące i pokazują, że gwiazda ma bardzo duży dystans do siebie.

Mam piękne policzki, dlatego że mam trochę za dużo kilogramów. Ale to nie wynika z tego, że sobie coś robiłam - dodała.

Gessler oznajmiła, że jest również bardzo zajęta, dlatego nie miałaby czasu na wizyty w salonie medycyny estetycznej. 

Ja po prostu na nic nie mam czasu. Latam ze spotkania na spotkanie, masaż jeden na tydzień to już jest wielki luksus. Nie mam w ogóle czasu na SPA, bardzo to przykre, ale prawdziwe - powiedziała.

Lubicie Magdę Gessler?

Zobacz także: Na punkcie #Gesslerchallenge oszalał cały internet! Ty też podejmiesz wyzwanie Magdy Gessler?

Niektóre gwiazdy bardzo się zmieniły! Zobacz, jak wyglądały w przeszłości!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów