Magda Gessler została wegetarianką. Szykują się rewolucyjne zmiany w jej restauracjach?

Łucja Siennicka 14.03.2019
Magda Gessler
Fotografia: Instagram/@magdagessler_official

Magda Gessler zmieniła dietę i przeszła na częściowy wegetarianizm. Czy oznacza to rewolucję w jej restauracjach?

Magda Gessler jest obeznana w kuchniach całego świata. Podczas "Kuchennych rewolucji" zwykle proponowała restauratorom mięsne potrawy. Podpowiadała, jak przygotować mięso, żeby było aromatyczne, soczyste i smakowało wszystkim gościom. Okazuje się, że Gessler zmieniła niedawno dietę i przeszła na wegetarianizm. Bardzo możliwe, że dzięki temu Magda Gessler stworzy w swoich lokalach również menu, składające się z bezmięsnych potraw. Skąd taka radykalna zmiana diety?

Magda Gessler przeszła na częściowy wegetarianizm

Magda Gessler zbiera ostatnio wiele komplementów od fanów, którzy zauważyli, że restauratorka wygląda promiennie. Magda wyznała, że z powodów zdrowotnych ograniczyła spożywanie mięsa. Restauratorka wyznała, że jej dieta składa się teraz głównie z warzyw i kasz. Gessler dodała, że jej posiłki są bogate w awokado, pomidory, bakłażany. Restauratorka nie zapomina także o wartościowych owocach - mango, malinach i granatach.

Przez cały dzień piję też ciepłą wodę - powiedziała w wywiadzie dla "Party".

Restauratorka zaznaczyła, że nie może całkowicie wyeliminować mięsa z diety ze względu na swoją pracę, która jest powiązana z próbowaniem i ocenianiem potraw. Gessler powiedziała, że gdy zje mięso karmione antybiotykiem, to natychmiast dostaje wysypki.

Trzeba bardzo uważać, co się je - dodała Gessler.

To syn Tadeusz namówił Magdę Gessler do zmiany nawyków żywieniowych. Do bardziej świadomego odżywiania nakłonili ją również lekarze, który uznali, że dieta wegetariańska minimalizuję ryzyko powstawania nowotworów.

Od dawna wiadomo, że dieta ma duży wpływ na zdrowie. Myślicie, że Magda Gessler wprowadzi w swoich restauracjach więcej roślinnych potraw?

Zobacz także: Magda Gessler bez makijażu: "Pięknie pani wygląda w tych barwach!"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów