Magda Gessler pozuje na sedesie. W ten sposób opowiedziała o zaletach tańca

Łucja Siennicka 12.08.2019
Magda Gessler
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler zachęciła do tańca internautów i rozpoczęła prawdziwą taneczną rewolucję, która zmieniła jej życie. Restauratorka wstawiła na Instagram zdjęcie, na którym widać, że bardzo schudła.

Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Restauratorka jest znana z zabawnych postów, które są publikowane bardzo spontaniczne. W ten sposób Gessler zgromadziła duże grono wiernych obserwatorów.

Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 700 tysięcy użytkowników. Ostatnio 66-latka rozpoczęła taneczne wyzwanie. Teraz tłumaczy, dlaczego postawiła na taniec.

Magda Gessler dodała zdjęcie z łazienki

Aż trudno uwierzyć, że Magda Gessler jeszcze nie wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Popularna restauratorka rzuciła internautom wyzwanie i zaprosiła ich do tańca.

Wszystko zaczęło się od krótkiego filmiku, na którym widać, jak Gessler tańczy z córką i swoim partnerem

Taneczna rewolucja opanowała Polskę! "Gessler Challenge", bo pod takim hasłem można znaleźć filmy, bije rekordy popularności.

Fani Magdy naśladują jej taniec i wrzucają do internetu. Restauratorka jest zachwycona takim odzewem. 

Gessler wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje na... sedesie! W ten sposób opowiedziała o zaletach tańca i pokazała, że ostatnio bardzo schudła.

Taniec... odejmuje ci wszystkie ciężary, odchudza, raduje, usprawnia. Zobaczcie sami! Zamiast na wagę, wdrapałam się na sedes, żeby widać było różnice. Co wy na to? Kocham was i polecam, tańczcie - napisała pod zdjęciem.

Internauci są zachwyceni postawą Gessler. Pod zdjęciem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy.

Pani Magdo! Oglądam, kibicuję i kocham. Wspaniałe poczucie humoru, podziwiam za charakter, ale to zasługa pięknego umysłu i wolności ducha. A obrazek w tle za Panią.... Wymiata! - napisała jedna z internautek.

Wzięliście udział w wyzwaniu tanecznym Magdy Gessler?

Zobacz także: Magda Gessler została oszukana! "Sprawą zajmują się już organy ścigania"

Magda Gessler ma drugi dom w Kanadzie! Jak wygląda?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów