Magda Gessler podbija polską telewizję. Jesienią zobaczymy aż pięć programów z jej udziałem

Łucja Siennicka 30.08.2019
Magda Gessler
Fotografia: Instagram/@magdagessler_official

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych polskich restauratorek. Jej programy cieszą się dużą oglądalnością. Nic dziwnego, że Magda pojawi się w aż pięciu produkcjach! 

Magda Gessler zyskała popularność dzięki programowi "Kuchenne rewolucje", który pierwszy raz wyemitowano w 2010 roku. Program cieszy się tak dużą popularnością, że jest kontynuowany aż do dzisiaj. Magdę Gessler będzie można zobaczyć jesienią w jeszcze kilku produkcjach. Warto wspomnieć, że nie wszystkie będą poświęcone gotowaniu.

Magda Gessler podbija telewizję. Pięć programów restauratorki

Magda Gessler ma w mediach społecznościowych wielu fanów. Restauratorka jest znana z zabawnych i spontanicznych wpisów. Gessler jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd, nic dziwnego, że dostaje dużo propozycji zawodowych.

66-latka jest właścicielką kilku restauracji, ale nie przeszkadza jej to w tym, by robić spektakularną karierę w telewizji.

Jak podaje Onet - Gessler pojawi się jesienią w aż pięciu produkcjach TVN. Już piątego września wrócą na ekrany "Kuchenne rewolucje". Magda znów postara się odmienić życia restauratorów. Warto wspomnieć, że to już 20. sezon programu!

Gessler będzie też jedną z jurorek programu "MasterChef". To już dziewiąta edycja programu, w którym wyłania się największe talenty kulinarne. 

W ramówce TVN znalazła się również nowość - program "Starsza pani musi fiknąć", w którym Gessler wystąpi z synem Tadeuszem. Uczestnicy pojadą w odległe zakątki świata, gdzie będą musieli wykonać kilka zadań.

Dwa programy Magdy Gessler pojawią się również na kanale Food Network. Pierwszy z nich, "Sexy kuchnia Magdy Gessler", poświęcony jest afrodyzjakom. Restauratorka zadebiutuje też w programie "Odkrycia Magdy Gessler" - 66-latka będzie odwiedzać restauracje, które radzą sobie świetnie. Zatem program będzie przeciwieństwem "Kuchennych rewolucji"

Będziecie oglądać programy z Magdą Gessler?

Zobacz także: TVN ogłosił jesienną ramówkę! Seriale i programy, które obejrzymy od września

Magda Gessler ma drugi dom w Kanadzie. Zobacz, jak tam mieszka!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów