Maciej Musiał zmieszał się podczas wywiadu z Magdą Mołek. Dziennikarka zadawała mu bardzo intymne pytania

Łucja Siennicka 03.10.2019
Maciej Musiał
Fotografia: Beata Zawrzel/REPORTER

Maciej Musiał był gościem Magdy Mołek. Dziennikarka zadała mu kilka intymnych pytań dotyczących jego życia erotycznego. Aktor był nieco zmieszany, ale szczerze odpowiedział.

Maciej Musiał ma dopiero 24 lata, a już może się pochwalić kilkoma znaczącymi rolami. Aktora mogliśmy zobaczyć w pierwszym polskim serialu Netflixa "1983", niedługo zobaczymy go w "Wiedźminie", do tego Musiał regularnie pojawia się w serialu "Rodzinka.pl"

Aktor ma wielu fanów, którzy interesują się jego życiem prywatnym. 24-latek jednak rzadko opowiada o sobie. Tym razem udzielił jednak szczerego wywiadu Magdzie Mołek. Dziennikarka zadała mu kilka intymnych pytań.

Maciej Musiał odpowiedział na pytania Magdy Mołek dotyczące seksu

Maciej Musiał ma ambitne plany związane z aktorstwem. Gwiazdor pojawia się coraz częściej na ekranie, do tego dostaje interesujące propozycje, dzięki którym może się wykazać.

Już teraz mianuje się go jednym z najciekawszych i najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia. 24-latek nie spoczął na laurach i rozpoczął edukację na Akademii Teatralnej w Krakowie.

Młody aktor był gościem Magdy Mołek w programie "W roli głównej", gdzie opowiedział o sobie naprawdę sporo. Padło kilka intymnych i trudnych pytań.

Magda Mołek zapytała aktora o seks przed ślubem. Odpowiedź aktora sugerowała, że wcale nie zamierzał czekać na moment, gdy znajdzie tą jedyną. Zapytała się również, z kim rozmawiał o seksie. 

Raczej sami z kolegami o tym rozmawialiśmy, ale chyba daliśmy radę - powiedział.

Mołek była również ciekawa o jego rolę w filmie "Miłość jest wszystkim", gdzie partnerował Agnieszce Grochowskiej i zagrał z nią również sceny erotyczne.

No, nie musiałem grać, że się zakochuję, bo byłem. Agnieszka jest fantastyczna - odpowiedział szczerze.

Dziennikarka próbowała się dowiedzieć również, jak aktor radzi sobie na studiach. Pytała też o to, jak jest traktowany przez rówieśników. 

Okazuje się, że Musiał świetnie odnalazł się w nowym środowisku. 

Cały pierwszy rok przeimprezowaliśmy. Byłem w Krakowie, gdzie jest się anonimowym, ginie się w morzu turystów, więc dla mnie to było coś fajnego. Można zasnąć na ławce na plantach. Zdarzyło mi się - powiedział.

Doceniacie szczerość aktorów podczas wywiadów?

Zobacz także: Maciej Musiał został skrytykowany za poparcie Parady Równości. Aktor wydał oświadczenie

Marzysz o aktorstwie? Sprawdź, w którym filmie mógłbyś być gwiazdą!

Kadr z filmu "Akademia policyjna"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym filmie powinieneś zagrać

Kadr z filmu "Akademia policyjna"

1. Który z tych sportów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów