Liam Hemsworth jest zdziwiony zachowaniem Miley Cyrus. "Nie jest już tą dziewczyną, którą pokochał"

Łucja Siennicka 16.10.2019
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Fotografia: John Salangsang/Rex Features/East News

Liam Hemsworth jest zdziwiony zachowaniem Miley Cyrus. Aktor uważa, że nie jest już tą kobietą, którą pokochał. Para rozstała się w sierpniu.

Liam Hemsworth i Miley Cyrus poznali się w 2010 roku na planie filmu "Ostatnia piosenka". Od tamtego czasu tworzyli zgraną parę. Ich skromny ślub obył się w grudniu 2018 roku. Para postanowiła się rozejść po siedmiu miesiącach małżeństwa.

Cyrus szybko znalazła pocieszenie w ramionach innych. Liam podobno jest zdziwiony jej zachowaniem i uważa, że nie jest już taką samą osobą. 

Liam Hemsworth jest zdziwiony zachowaniem Miley Cyrus

Rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha było sporym zaskoczeniem dla ich fanów. Mówiło się o tym, że Miley miała zupełnie inne wyobrażenie na temat małżeństwa niż Liam. 

Mężczyzna był zmęczony kontrowersyjnym życiem swojej żony, ale to Miley podjęła decyzję o rozstaniu. Wokalistka znalazła pocieszenie w ramionach kobiety, Kaitlynn Carter, teraz jest podobno w stałym związku z Codym Simpsonem.

Liam od niedawna spotyka się z Maddison Brown, australijską aktorką i modelką. Jednak "Hollywood Life" podaje, że zakończenie 10-letniego związku było dla niego niezwykle trudne. 

Liam wciąż kocha Miley, a to zerwanie było dla niego niezwykle trudne. Przeżył to bardzo, bardzo ciężko, może nawet ciężej niż ona. Miley nie jest już tą dziewczyną, którą pokochał i nie potrafi się zmienić, a on zdał sobie sprawę, że nie jest w stanie być z taką osobą, jaką ona jest obecnie. Nie może uwierzyć w to, co czyta w internecie na jej temat od czasu, gdy zerwali - mówi informator "Hollywood Life".

Warto wspomnieć, że po rozstaniu Liam wrócił do Australii

Publiczne pranie brudów nie jest w jego stylu, dlatego po cichu opuścił kraj. Czuł, że kobieta, którą poznał i kobieta, z którą się rozwodzi, to dwie różne osoby. Nie ma szans na pojednanie - dodaje.

Miley nie przejmuje się jednak tym, co czuje jej były mąż. Cyrus publikuje wiele zdjęć z nowym partnerem.

Myślicie, że Liam zapomni o Miley?

Zobacz także: Liam Hemsworth dowiedział się o rozstaniu z Miley Cyrus z jej wpisów w social mediach?

Śledzisz życie gwiazd? Sprawdź, z która mógłbyś spędzić wolny czas!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów