Lewandowski bawi się z Klarą. Internauci przyczepili się do naprawdę absurdalnej rzeczy

Hanna Skowron 19.02.2019
Robert Lewandowski z córką Klarą
Fotografia: Instagram/@_rl9

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie, jak bawi się z córeczką. Uwagę internautów przyciągnął strój małej Klary, posypały się negatywne komentarze.

Robert Lewandowski umieścił zdjęcie, na którym bawi się z ukochaną córeczką. Piłkarz otwarcie opowiada o miłości do Klary. Jakiś czas temu na blogu Ani Lewandowskiej pojawił się wywiad z Robertem. Sportowiec opowiadał, jak zmieniło się jego życie, gdy na świecie pojawiła się pociecha. Lewandowski ciężko pracuje, a każdą wolną chwilę stara się poświęcać Klarze. To piękna postawa, co tak bardzo oburzyło internautów?

Robert Lewandowski bawi się z małą Klarą

Na zdjęciu Robert Lewandowski bawi się małą Klarą na podłodze. Dziewczynka jest ubrana w śpiochy, internauci dopatrzyli się też...dziury w skarpetce! Posypało się wiele negatywnych komentarzy. Jeden z internautów zasugerował, że dziurę w skarpetce na pewno wycięła sama Anna Lewandowska!

Czy wy myślicie, ze "Ann" nie przemyślała tego zabiegu i nie zrobiła zdjęcia po to aby wywołać efekt typu: jestem normalną dziewczyną z sąsiedztwa? - twierdzi internauta.

Byli też tacy, którzy zachwycali się zdjęciem. Lewandowscy ciągle podkreślają, że na sukces ciężko zapracowali, ale wciąż są normalną, kochającą się rodziną. Jeden z internatów zwrócił uwagę, że to prawda:

To zdjęcie pokazuje, że Lewandowscy to też NORMALNI ludzie i ich dziecko też może mieć dziurkę w skarpetce, zdobyliście internety

Inni cieszyli się faktem, że Klara Lewandowska ma normalne dzieciństwo. W końcu kto z nas nie chodził z dziurą w skarpetce, gdy był mały?

Czy dziurawa skarpetka to powód do afery? Nie uważacie, że Klara wygląda uroczo?

Na boisku leży kilka piłek. W tle widać bramkę.
Rozwiąż quiz

Uważasz, że znasz się na sporcie? W takim razie sprawdź, czy zdobędziesz komplet punktów

Na boisku leży kilka piłek. W tle widać bramkę.

1. Który z tych sportowców nigdy nie wygrał medalu olimpijskiego:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów