Lewandowska udzieliła szczerego wywiadu."Jeszcze trochę, a mogłabym odejść z tego świata"

Łucja Siennicka 18.09.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Piotr Fotek/ REPORTER

Anna Lewandowska zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o relacji z mężem, chorobie, ćwiczeniach i bardzo trudnym porodzie. 

Anna Lewandowska idzie jak burza! Sportsmenka rozwija własne biznesy, angażuje się kontakty z Polkami, którym pomaga dbać o siebie i zdrowo się odżywiać. Jej trud został doceniony przez magazyn "Viva", który umieścił ją na jednej z pięciu okładek. Przedstawiają one, zdaniem magazynu, silne kobiety. Ania udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o bardzo prywatnych wydarzeniach z życia.

Ania Lewandowska udzieliła szczerego wywiadu "Vivie"

Ania Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, ale rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Nie pokazuje również twarzy swojej 2-letniej córeczki Klary.

"Lewa" jest jedną z bohaterek najnowszego wydania "Vivy". Na okładce pojawiło się zmysłowe zdjęcie trenerki, w środku można znaleźć szczery i przejmujący wywiad.

Ania opowiedziała trochę o swoim związku z Robertem Lewandowskim. Gwiazda wyznała, że mąż jest jej najlepszym przyjacielem i motywacją. 

Mąż jest ze mną na co dzień. Potrafi powiedzieć: "Ania, źle to zrobiłaś" i potrafi pochwalić, chociaż daleki jest od "zagłaskiwania". My, sportowcy, wolimy wymagać, niż chwalić. Jest przyjacielem i doradcą, który powie: "Ania, zagoniłaś się. Teraz stop". To jest inna przyjaźń. Tu jest miłość, a to co innego - tłumaczy.

Lewandowska opowiedziała również o bezwarunkowej miłości do córeczki Klary. Trenerka nie ukrywa, że macierzyństwo zmieniło jej życie. "Lewa" nie trenuje już codziennie, jak miała dawniej w zwyczaju.

Klara nauczyła mnie cierpliwości, większej pokory i tego, że nie da się wszystkiego zaplanować, że trzeba zwolnić. Nie muszę już trenować codziennie. Wystarczy cztery, pięć razy w tygodniu. Biorę córkę do wózka i biegniemy razem - zdradziła.

Anna zdradziła również, że na rok przed zajściem w ciążę ciężko chorowała. Trenerka dodała, że miało to duży wpływ na jej życie.

Ja, zawsze zdrowa kobieta, a tu coś niezależnego ode mnie. Może tak musiało być - powiedziała.

Ania wyznała, że kolejne problemy pojawiły się podczas porodu. 

Mało kto wiedział, tylko najbliższe grono przyjaciół. To była trudna droga. Mówię o tym, żeby pokazać kobietom, że i z porażek, i z choroby możemy wyciągnąć lekcję. Inaczej spojrzeć na życie. Potem miałam też bardzo trudny poród, jeszcze trochę, a mogłabym odejść z tego świata. To też mi pokazało, że jestem mocna, że nie ma rzeczy niemożliwych i trzeba się cieszyć każdą chwilą - dodała.

Ćwiczycie z Anią Lewandowską?

Zobacz także: Lewandowska na zdjęciu z Klarą. Tym razem nie pokazała jej od tyłu

Lubisz Anię Lewandowską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów