Lewandowska dodała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. "Trenowałam niemal do samego końca"

Łucja Siennicka 03.04.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/@annalewandowskahpba

Ania Lewandowska opublikowała zdjęcie, które wykonała na kilka tygodni przed narodzinami córeczki. Trenerka przyznała, że ćwiczyła niemal do samego końca ciąży.

Ania Lewandowska jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych i coraz chętniej opowiada o szczegółach z życia prywatnego. Popularną trenerkę codziennie obserwuje kilka milionów użytkowników Instagrama. Tym razem pokazała zdjęcie, które wykonała na kilka tygodni przed narodzinami córki. Ania wspomina czas ciąży i opowiada o ćwiczeniach dla kobiet, które spodziewają się dziecka. 

Ania Lewandowska ćwiczyła do końca ciąży

Ania Lewandowska jest autorytetem dla wielu Polek. Trenerka konsekwentnie udostępnia zdjęcia z treningów i podaje gotowe propozycje na zdrowe posiłki.

Lewa coraz chętniej opisuje szczegóły z życia prywatnego i opowiada o tym, że to rodzina daje jej największą siłę i motywację do działania. Tym razem podzieliła się intymnym zdjęciem z czasów ciąży. 

To zdjęcie jest słodkim wspomnieniem. Na dodatek zrobionym na "chwilę" przed porodem - napisała na Intagramie.

Lewandowska wyznała również, że ćwiczyła do samego końca ciąży. Dodała, że była to przemyślana decyzja i poleca ruch wszystkim przyszłym mamom. Trenerka powiedziała, że zdjęcie jest zapowiedzią niespodzianki, którą szykuje dla kobiet w ciąży. 

Zdjęcie wywołało wiele emocji. Pojawiło się sporo komentarzy. 

Pięknie wyglądałaś Aniu w ciąży - zauważyła internautka.

Okazało się, że wiele kobiet ćwiczy z trenerką w ciąży.

Właśnie jestem w połowie ciąży, ćwiczę z Twoją płytą. Muszę szczerze przyznać, że jest bardzo dobrze przemyślana, ćwiczenia są fajne i przyjemne - napisała obserwatorka.

Ćwiczycie z Anią Lewandowską?

Zobacz także: Anna Lewandowska dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN"!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów