Zachwycająca Lewandowska na okładce "Vivy". Znalazła się w zacnym gronie

Łucja Siennicka 18.09.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Anna Lewandowska jest jedną z pięciu kobiet, które znalazły się na okładce "Vivy". Gwiazda prezentuje się zjawiskowo!

Anna Lewandowska jest ostatnio na topie. Żona Roberta Lewandowskiego z powodzeniem rozwija kolejne biznesy i wciąż aktywnie pomaga Polkom w uzyskaniu wymarzonej figury. Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie doradza, jak ćwiczyć i co jeść. Jej trud kolejny raz został doceniony. Tym razem znalazła się na okładce magazynu "Viva".

Anna Lewandowska na okładce magazynu "Viva"

Ania Lewandowska jest żoną jednego z najpopularniejszych polskich piłkarzy, Roberta Lewandowskiego. Para ma dwuletnią córeczkę Klarę, której Anna poświęca każdą wolną chwilę. Sportsmenka mistrzowsko łączy życie rodzinne z zawodowym.

"Lewa" doradza kobietom w kwestiach zdrowego odżywiania, czasami podaje nawet gotowe przepisy. Dodatkowo stworzyła aplikację, z którą może ćwiczyć każdy. Ania rozwija także własną markę z produktami spożywczymi.

Niech „power women” będzie stylem życia. To nie zawsze znaczy to samo, każda z nas ma własny scenariusz życia. Czy ja zawsze byłam silna? Najsilniejsza byłam na macie, ale miałam problemy gdzie indziej i nie zawsze sobie radziłam. Ważne, żeby kobiety miały poczucie własnej wartości - mówi Lewandowska.

31-latka pojawiła się na okładce "Vivy" i przy okazji udzieliła wywiadu. Warto wspomnieć, że to jedna z pięciu gwiazd. Można zobaczyć również Monikę Olejnik, Joannę Przetakiewicz, Martynę Wojciechowską i Jessicę Mercedes Kirschner.

Dlaczego właśnie one? Bo mają marzenia i je realizują. Bo odniosły spektakularny sukces i inspirują tysiące Polek. Oto nasze power women! - argumentuje ten wybór "Viva".

Wszystkie okładki są utrzymane w czerwonej stylistyce. Trzeba przyznać, że ta z Anią jest bardzo efektowna. Która podoba się wam najbardziej?

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary. „Czy wasze córeczki też nie lubią się czesać?"

Lubisz Anię Lewandowską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów