Lara Gessler dodała zdjęcie z tatą. Uderzające podobieństwo!

Łucja Siennicka 21.08.2019
Lara Gessler
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Lara Gessler dodała zdjęcie, na którym pozuje z tatą. Internauci są zachwyceni, bo restauratorka bardzo rzadko pokazuje fotografie ze swoim ojcem.

Lara Gessler ma sławnych rodziców. Częściej jednak pokazuje się z mamą, Magdą Gessler, w której ślady zresztą poszła. Lara pomaga prowadzić mamie biznesy.

Warto wspomnieć, że jej ojciec - Piotr Gessler - jest znanym restauratorem, jednak nie tak medialnym, jak jego była żona. Jak wygląda ojciec 30-latki? Można zobaczyć na jednym z najnowszych zdjęć!

Lara Gessler pozuje z ojcem

Lara Gessler poszła w ślady swoich sławnych rodziców. 30-latka jest cukierniczką i zdecydowała się pracować w branży gastronomicznej.

Lara przeszła wiele szkoleń i kursów, dzięki którym może wspierać mamę w jej biznesach. Do tego młoda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Restauratorka chętnie pokazuje kulisy swojego życia - dzieli się kadrami z pracy, pokazuje jak spędza wolny czas i dodaje zdjęcia z najbliższymi.

Tym razem pokazała, że ma dobry kontakt z tatą. Lara dodała urocze zdjęcie, na którym pozuje z ojcem.

Warto wspomnieć, że to z ojcem Lara mieszkała przez 9 lat swojego życia. Widać, że łączy ich wyjątkowa relacja. Lara opatrzyła zdjęcie podpisem "córeczka tatusia".

Internauci są zachwyceni. W komentarzach znalazło się wiele ciepłych słów. 

Ty masz cudownego Tatę, a Tata wspaniałą córkę - pisali.

Niektórzy uznali, że Lara jest bardzo podobna do taty.

Widzicie to podobieństwo?

Zobacz także: Na punkcie #Gesslerchallenge oszalał cały internet! Ty też podejmiesz wyzwanie Magdy Gessler?

Wiedzieliście, że Magda Gessler ma drugi dom w Kanadzie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów