Lady Gaga ma nową miłość i nie jest to Bradley Cooper!

Hanna Skowron 22.03.2019
Lady Gaga
Fotografia: Rex Features/ East News

Irina Shayk może odetchnąć! Lady Gaga ma nowego partnera. To aktor znany z filmów Marvela. 

Tuż przed Oscarami okazało się, że Lady Gaga zerwała zaręczyny z Christianem Carino. Wokalistka rzuciła się w wir pracy związany z filmem "Narodziny gwiazdy". Jednocześnie pojawiły się plotki o jej romansie z kolegą z planu, Bradleyem Cooperem. Lady Gaga wielokrotnie zaprzeczała tym plotkom i zapewniała, że z Cooperem łączy ją jedynie przyjaźń. Wszystko wskazuje na to, że partnerka Bradleya, Irina Shayk, może odetchnąć z ulgą! Lady Gaga znalazła nową miłość. 

Lady Gaga ma nowego partnera! To znany aktor

Udział w filmie "Narodziny gwiazdy" był jednym z najważniejszych momentów w karierze Lady Gagi. Artystka dała się poznać od zupełne nowej, wrażliwszej strony. Tuż po premierze filmu pojawiły się plotki dotyczące rzekomego romansu Lady Gagi z Bradleyem Cooperem. Nasiliły się one, gdy wokalistka rozstała się z narzeczonym. Emocje wywołał również występ pary na tegorocznych Oscarach, gdzie wspólnie wykonali hit "Shallow", nie szczędząc sobie przy tym czułości.

Na widowni siedziała partnerka Bradleya, Irina Shayk, więc media zaczęły się jej przyglądać i szukać dowodów na to, że w ich związku dzieje się źle. 

Okazuje się, że plotki były bezpodstawne, a Gagę i Coopera faktycznie łączy jedynie przyjaźń. "Us Weekly" podaje, że Lady Gaga ma nowego partnera. Jest to Jeremy Renner, aktor znany z filmów Marvela, gdzie wciela się w postać Clinta Bartona (Sokole Oko), można go również kojarzyć z filmu "Mission Impossible" czy "Miasto złodziei". Renner ma 48 lat, był dwukrotnie nominowany do Oscara (za filmy "The Hurt Locker" oraz "Miasto złodziei"), jest także muzykiem. 

Uważacie, że Lady Gaga ułoży sobie życie?

Zobacz także: Lady Gaga w końcu skomentowała plotki o romansie z Bradleyem Cooperem!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów