Mila Kunis i Ashton Kutcher odpowiadają na plotki o ich rozstaniu. Co za klasa!

Łucja Siennicka 21.06.2019
Mila Kunis i Ashton Kutcher
Fotografia: Instagram/@aplusk

Amerykański tabloid opublikował artykuł o rzekomym rozstaniu aktorskiej pary. Mila Kunis i Ashton Kutcher postanowili odpowiedzieć w zabawny sposób!

Mila Kunis i Ashton Kutcher są parą od wielu lat. W 2015 roku zawarli związek małżeński, doczekali się również dwójki dzieci - córki Wyatt i syna Dimitriego.

Do tej pory uchodzili za zgrane i zakochane małżeństwo, które unika rozgłosu.

Amerykański tabloid opublikował artykuł o ich rzekomym rozstaniu, Kutcher i Kunis postanowili skomentować te doniesienia w zabawny sposób. 

Kunis i Kutcher opublikowali film, w którym odnieśli się do plotek o rozstaniu

Mila Kunis i Ashton Kutcher nigdy nie mieli łatwo. Para zaczęła się spotykać, gdy rozpadło się długoletnie małżeństwo Kutchera ze starszą o 15 lat Demi Moore.

Już wtedy internauci byli bezlitośni i nie dawali parze szans. Kunis i Kutcher ignorowali złośliwe komentarze... aż do teraz!

Amerykańska gazeta "In Touch Weekly" opublikowała artykuł o rzekomym rozstaniu pary.

Miało do tego dojść, bo Kunis czuła się tłamszona przez męża i odkryła jego mroczny sekret. 

W tabloidzie można również przeczytać, że Mila złożyła papiery rozwodowe, wyprowadziła się z mieszkania i zabrała ze sobą dzieci.

Para nie przejęła się tym doniesieniami, ale postanowiła się odnieść do krzywdzących plotek. Opublikowali na Instagramie zabawny film.

Może w następnym numerze dowiemy się, że moja żona spodziewa się bliźniąt. Po raz trzeci zresztą. Ale kto by to liczył - podsumował Ashton.

Kibicujecie tej parze?

Zobacz także: Kubicka walczy z nieuleczalną chorobą. Pochwaliła się pierwszymi sukcesami

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów