Syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego wystąpi w bardzo znanym serialu!

Łucja Siennicka 11.07.2019
Kuba Gąsowski i Piotr Gąsowski
Fotografia: TRICOLORS/East News

Syn aktorskiej pary idzie w ślady znanych rodziców! Kuba Gąsowski został obsadzony w jednym z najpopularniejszych polskich seriali!

Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski byli niegdyś parą. Owocem ich związku jest 24-letni Kuba. Chłopak planuje pójść w ślady znanych rodziców i mimo młodego wieku świetnie sobie radzi w świecie filmu.

Młody Gąsowski ma na swoim koncie role w serialach "Belfer 2" oraz "Na Wspólnej". Tym razem obsadzono go w kolejnym popularnym serialu!

Syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego idzie w ślady znanych rodziców

Kuba Gąsowski dostał angaż w serialu "Na dobre i na złe". 24-latek wcieli się postać sympatycznego salowego Zdziśka, który dołączy do personelu szpitala w Leśnej Górze. Bohatera poznamy w 750. odcinku "Na dobre i na złe"

Warto wiedzieć, że młody Gąsowski od najmłodszych lat planował rozpocząć karierę aktorską. 24-latek jest studentem warszawskiej Akademii Teatralnej, do której dostał się za drugim razem.

Młody aktor bardzo chce się rozwijać, do tego nie boi się żadnych wyzwań i występuje również gościnnie w teatrze. Dubbingował też wiele filmów, w tym "Opowieść wigilijną" czy "Iniemamocnych"

Warto wspomnieć, że syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Grabowskiego zadebiutuje na dużym ekranie. 

Jakuba zobaczymy w filmie "Orzeł", w którym wcieli się w rolę marynarza Zbigniewa Kawę. 

Myślicie, że zrobi karierę?

Zobacz także: Katarzyna Grochola okradziona na wakacjach! Opisała wszystko na Instagramie

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów