Księżniczka Norwegii jest w związku z szamanem. Mężczyzna uważa, że ma nadprzyrodzone moce

Łucja Siennicka 11.07.2019
Księżniczka Marta Ludwika
Fotografia: IBL/Rex/Shutterstock/EAST NEWS

Norweska księżniczka ponownie zakochana! Marta Ludwika spotyka się z amerykańskim szamanem. O swojej relacji opowiedzieli w telewizji.

Marta Ludwika to norweska księżniczka. Córka króla Haralda V i królowej Sonji jest czwarta z kolei w linii następstwa do tronu Norwegii. Księżniczka ma za sobą nieudane małżeństwo, które trwało 14 lat. Jest matką trójki dzieci.

Cała Norwegia żyje kontrowersyjnym związkiem Marty Ludwiki. 48-letnia księżniczka spotyka się z amerykańskim szamanem.

Norweska księżniczka spotyka się z amerykańskim szamanem

Marta Ludwika ułożyła sobie życie po rozwodzie. Od niedawna spotyka się z szamanem. Wszystko wskazuje na to, że związek jest poważny, bo para postanowiła opowiedzieć o łączącym ich uczuciu w telewizji.

Marta Ludwika i jej partner Derek Verrett pojawili się w programie "Good Morning Norway". Zdradzili, że mężczyzna poznał już rodziców księżniczki, jednak nie chcieli powiedzieć, w jaki sposób doszło do spotkania.

Derek miał jedynie przyznać, że rodzice jego ukochanej zrobili na nim pozytywne wrażenie. Norweskie media szybko wyłapały, że para nie szczędziła sobie czułości w programie. 

Zakochani przyznali, że żyją chwilą i na razie nie mają w planach ślubu. Nowy związek norweskiej księżniczki budzi wiele kontrowersji. Prawdopodobnie ze względu na to, że Derek uważa się za... biseksualnego szamana!

Mężczyzna uważa, że ma nadprzyrodzone zdolności. Norweskie media dotarły do informacji, że Derek podaje, że ma niezwykle moce, dzięki którym może na przykład uleczyć chorego na raka.

Dodatkowo Amerykanin uważa, że jego moce pozwalają mu na zatrzymanie procesu starzenia. 

Szaman zaprzeczył w programie. Dodał, że nigdy nie wypowiedział takich słów, jednak nie wypiera się swoich zdolności.

Ludzie zgłaszają się do mnie głównie dlatego, że mają dolegliwości w związku z terapiami, przez które przechodzą. Pomagam im w takich sytuacjach - powiedział.

Podobno 44-latek może się poszczycić sławnymi klientami. Z jego usług korzystały takie gwiazdy jak Gwyneth Paltrow, Nina Dobrev czy Rosario Dawson.

Wierzycie, że ludzie mogą mieć nadprzyrodzone moce?

Zobacz także: Ania Lewandowska na dwóch okładkach "Twojego Stylu". Magazyn czekał na taką sesję aż 25 lat 

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów