Księżniczka Eugenia jest w ciąży? Brytyjskie media nie mają wątpliwości! "Nie chce przyćmić siostry"

Łucja Siennicka 03.10.2019
Księżniczka Eugenia
Fotografia: Hugh Houtledge/Rex Features/East News

Księżniczka Eugenia jest szczęśliwą mężatką! Niedługo minie rok od jej ślubu z Jackiem Brooksbankiem. Brytyjskie media uważają, że księżniczka jest w ciąży, ale nie ogłasza tego, żeby nie przyćmić zaręczyn jej starszej siostry.

Księżniczka Eugenia to wnuczka królowej Elżbiety II. Od roku jest szczęśliwą mężatką. Brytyjskie media nie mają wątpliwości, że księżniczka niedługo zostanie mamą.

Uważają, że nie ogłosiła jeszcze radosnej nowiny, bo nie chce przyćmić swojej siostry, księżniczki Beatrycze, która dopiero co się zaręczyła.

Księżniczka Eugenia jest w ciąży?

Księżniczka Eugenia zostanie mamą? Tak uważają Brytyjczycy, którzy od wielu miesięcy dokładnie się jej przyglądają. Podobno Eugenia nie planuje na razie ogłaszać radosnej nowiny.

Wszystko to z powodu zaręczyn jej starszej siostry Beatrycze. Księżniczka nie chce przyćmić siostry i bardzo cieszy się jej szczęściem. Przypominamy, że ślub Brytyjki zszedł na dalszy plan, dlatego że Meghan Markle ogłosiła swoją ciążę.

Spekulacje o ciąży pojawiły się po tym, jak paparazzi przyłapali księżniczkę na ulicach Londynu. Eugenia ma wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Myślicie, że księżniczka naprawdę jest w ciąży?

Zobacz także: Księżna Meghan jest w ciąży? Fani nie mają wątpliwości!

Lubisz rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów