Księżna Kate była bezwzględna dla wieloletniej asystentki. Powód jest zaskakujący

Łucja Siennicka 13.10.2019
Księżna Kate
Fotografia: David Hartley/Rex Features/East News

Księżna Kate uchodzi za osobę, która nie jest humorzasta i ma ogromny szacunek do królewskiej etykiety. Okazuje się, że jej pracownicy nie mają taryfy ulgowej. Co się stało?

Księżna Kate jest przykładną żoną i matką. Sumiennie wywiązuje się z królewskich obowiązków. Warto wspomnieć, że na co dzień ma wielu pracowników, którzy pomagają jej utrzymać nieskazitelny wizerunek. Ostatnio jednak Kate naraziła się na krytykę. Wszystko przez to, jak potraktowała swoją asystentkę.

Księżna Kate była bezwzględna wobec swojej asystentki. Zaskakujący powód

Asystentka księżnej pracowała u niej bardzo długo. Pomagała jej uporządkować harmonogram dnia i sprawowała pieczę nad niemal wszystkimi sprawami.

Mimo to Kate zwolniła ją, a Brytyjczycy są oburzeni sposobem, w jaki kobiety się pożegnały. Księżna miała jej podziękować za współpracę, gdy ta wróciła z miesiąca miodowego

Sophie Agnew, bo tak nazywa się była pracownica, poczuła się urażona. Pracowała dla brytyjskiej rodziny królewskiej przez 7 lat. Kobieta postanowiła wyżalić się w mediach.

"Daily Mail" donosi, że księżna Kate nie miała złych zamiarów. Asystentka była zbędna po tym, jak rodziny Williama i Harry'ego zamieszkały osobno i rozdzieliły swoje fundacje charytatywne. 

Brytyjczycy krytykują księżną. Głównie za to, że zwolniła kobietę tuż po tym, jak ta wróciła z urlopu.

Zgadzacie się z nimi?

Zobacz także: Księżna Kate ma niezwykłe wymagania! Jak wygląda jej podróż samolotem?

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów