Księżna Kate i książę William mają kryzys? Takie plotki pojawiły się po ich wystąpieniu na regatach

Łucja Siennicka 09.08.2019
Księżna Kate i książę William
Fotografia: Associated Press/East News

Księżna Kate i książę William pojawili się z dziećmi na regatach. Najnowsze zdjęcia nie uciszyły plotek o kryzysie w ich małżeństwie. William nie wyglądał na zadowolonego. 

Kate i William biorą udział w wielu wydarzeniach, podczas których reprezentują brytyjską rodzinę królewską. Ostatnio wybrali się na regaty, towarzyszyły im najstarsze dzieci: 6-letni George i 4-letnia Charlotte.

Jednak to posępny książę William przyciągnął wzrok fotoreporterów. Czy plotki o kryzysie w małżeństwie Kate i Willa są prawdą?

Księżna Kate i książę William mają kryzys?

Historia miłości Williama i Kate jest niezwykle romantyczna, ale też burzliwa. Para poznała się na studiach, następnie spotykała przez kilka lat, rozstała i wróciła do siebie.

Dalszy ciąg historii już wszyscy znamy - zaręczyny, huczny ślub i narodziny kolejnych dzieci. Księżna i książę do tej pory uchodzili za zgraną i kochającą się parę. Czy coś się zmieniło?

Brytyjska prasa zaczęła ujawniać szczegóły dawnych związków i romansów Williama, co było pretekstem do stwierdzenia, że małżonkowie na pewno przechodzą przez trudne chwile w związku.

Rodzina królewska nigdy nie odniosła się do tych plotek, jednak fotoreporterzy nie przestali węszyć. Plotki nie ucichną, a to wszystko przez zachowanie Williama.

Książę pojawił się z rodziną na regatach. Wyglądał na zamyślonego i smutnego, podczas gdy jego żona tryskała dobrym humorem

Myślicie, że coś złego dzieje się w ich związku?

Zobacz także: Książę George nie wie, że zostanie kiedyś królem. Jego rodzice tłumaczą, dlaczego

Lubisz rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów