Księżna Kate ma niezwykłe wymagania! Jak wygląda jej podróż samolotem?

Łucja Siennicka 27.09.2019
Księżna Kate
Fotografia: Instagram/@kensingtonpalace

Księżna Kate uchodzi za skromną i dobrze wychowaną. Mało kto wie, jak wygląda jej podróż samolotem. Jakie warunki muszą być spełnione?

Księżna Kate często podróżuje. Żona przyszłego króla Wielkiej Brytanii bardzo przykłada się do swoich obowiązków. W przeciwieństwie do przeciętnego pasażera, księżna nie musi się martwić o to, żeby zmieścić się w bagaż podręczny.

Ujawniono listę rzeczy, bez których Kate nie wsiądzie do samolotu. Najbardziej zaskakujące jest jednak to, jak przewozi swoje rzeczy!

Księżna Kate nie wsiada do samolotu bez kilku rzeczy

Brytyjska rodzina królewska podróżuje prywatnymi samolotami, ale również korzysta z samolotów rejsowych. Mało kto wie, że jej przedstawiciele mają wiele wymagań dotyczących komfortu ich podróży!

Księżna Kate wygląda zawsze nienagannie. Słynie ona z wybierania z pięknych, efektownych kreacji. Okazuje się, że księżna przewozi je w specjalny sposób. Ujawniono to w dokumencie "Sekrety królewskich lotów".

Okazuje się, że Kate nie chowa swoich ubrań do luku bagażowego. Sukienki księżnej nie mogą się znajdować w walizkach, ze względu na to, że mogą się pognieść lub nawet zniekształcić. 

Byłam w samolocie, w którym wszystkie sukienki Kate miały swoje miejsce, aby mieć pewność, że leżą na płasko. Nie zostaną umieszczone w miejscu na bagaż, by nie zostały zgniecione przez inne walizki - powiedziała dziennikarka Emily Andrews, która miała okazję podróżować z księżną.

A wy czego najbardziej nie lubicie w podróżowaniu samolotem?

Zobacz także: Księżna Kate jest w ciąży? Zobaczcie, jak szybko zdementowała plotki!

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Zobacz, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów