Księżna Diana wzruszyła Pavarottiego. O tym wydarzeniu z jej życia wiedziało niewiele osób

Łucja Siennicka 31.07.2019
Księżna Diana
Fotografia: Instagram/@dailydoseof_diana

Księżna Diana zginęła 22 lata temu, a mimo to wciąż wychodzą na jaw nieznane fakty z jej życia. Nie uwierzycie, co zrobiła na koncercie Pavarottiego!

Księżna Diana była uwielbiana przez Brytyjczyków. Wiele osób do dzisiaj nie pogodziło się z jej nagłą śmiercią, chociaż od tego wydarzenia minęło już ponad 20 lat! Od czasu do czasu wychodzą na jaw nieznane wcześniej wydarzenia z jej życia.

Tym razem można się dowiedzieć, jak zachowała się na koncercie Pavarottiego!

Księżna Diana i jej piękny gest na koncercie Pavarottiego

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu w 1997 roku. Brytyjska księżna miała zaledwie 36 lat, osierociła dwójkę dzieci: księcia Williama i księcia Harry'ego

Jej nagła śmierć była szokiem dla całego świata. Jedno z wydarzeń z jej życia zostało przypomniane w filmie "Pavarotti", który wejdzie na ekrany polskich kin 2 sierpnia.

Pavarotti darzył księżną Dianę wielkim szacunkiem i zaprosił ją na jeden z koncertów, który odbył się w Wielkiej Brytanii. 

Plenerowy koncert słynnego tenora został zakłócony opadami deszczu. Mimo tego, że frekwencja dopisała, koncert musiał zostać na chwilę przerwany.

W honorowej loży siedziała Diana. Uczestnicy rozłożyli parasole, zasłaniając widok na scenę. Organizatorzy poprosili ich, żeby je złożyć. 

Podobno pierwszą osobą, która zareagowała na to wezwanie była Diana. Księżna nie miała problemu z tym, żeby wysłuchać koncertu w deszczu.

Pavarotti zadedykował na scenie Brytyjce kolejną arię.

Wiedzieliście, że Diana lubiła muzykę Pavarottiego?

Zobacz także: Leona Lewis, autorka hitu "Bleeding Love", wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek?

Lubisz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów