Księżna Diana zawstydzała Williama! Dlaczego książę czuje żal?

Hanna Skowron 01.02.2019
Księżna Diana i książę William
Fotografia: ITV1/EASTNEWS

Książę William zawsze wypowiadał się ciepło na temat Diany. Do tej pory Diana uchodziła za idealną matkę. Brytyjskie media donoszą, że książę czasem wstydził się Diany...

Księżna Diana bardzo starała się, żeby jej synowie mieli normalne dzieciństwo. Przez całe życie Diana próbowała chronić Harry'ego i Williama. Okazuje się, że nie wszystkie jej decyzje były słuszne. William wyznał, że Diana czasami zawstydzała swoje pociechy. Co się stało?

Książę William czasem wstydził się Lady Di

Diana miała świadomość tego, że jej nieudane małżeństwo z księciem Karolem mogło mieć negatywny wpływ na dzieci. Ich związek był od początku skazany na porażkę, a plotki o romansie Karola z księżną Kamilą, tylko wprowadzały Dianę w ponury nastrój. Media śledziły ich każdy krok. Diana skupiła całą swoją uwagę na dzieciach, postanawiając chronić je przed plotkami.

Lady Di uchodziła za wspaniałą matkę. Bardzo dbała, by William i Harry dorastali, jak normalni chłopacy i nie tracili dzieciństwa. Okazuje się, że nie wszystko, co robiła, odpowiadało chłopcom. Książkę William wyznał niedawno, że zachowanie matki czasami wpędzało go w zakłopotanie. Szybko podchwyciły to brytyjskie media, bo do tej pory William wyrażał się o Dianie jedynie w ciepłych słowach, podkreślając jej troskę i zaangażowanie w życie rodzinne. 

Książę William według królewskiej biografistki

Królewska biografistka wyjawiła, że William często narzekał swoim znajomym na matkę. Wszystko przez medialne zamieszkanie wokół jej osoby. Plotki na temat Księżnej Diany docierały do dorastających synów i William nie znosił tego dobrze. 

Wiliam był rozproszony tym, co działo się w ich domu. W mediach wiele pisano na temat rozwodu księżnej i księcia. Jakiś czas temu powiedział mi: „Ojciec nigdy mnie nie zawstydzał, matce się to zdarzało” – wyjawiła biografistka. 

Myślicie, że Lady Dianie byłoby przykro?

Zobacz także: Królowa chce rozwodu Meghan i Harry'ego?! Zapłaci księżnej mnóstwo pieniędzy

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów