Książę Harry skończył 34 lata. Poznajcie jego największe skandale!

Julita Buczek 16.09.2018
Największe skandale harry'ego
Fotografia: Instagram @princeharryofengland

Będziecie w szoku!

Obecnie szanowany członek rodziny królewskiej jeszcze niedawno nie miał tak dobrej opinii. Lubił imprezować i bardzo często trafiał na okładki brukowców, które opisywały jego zagraniczne wyjazdy.

Skandale księcia Harry'ego

  • Wakacje w Las Vegas

Jednym z ważniejszych skandali, w jakich brał udział, była gra w rozbieranego bilarda. Tak młody książę bawił się w Las Vegas! Fotoreporterzy zrobili mu kilka zdjęć, które trafiły na wszystkie okładki kolorowych pism. Książę skompromitował nie tylko siebie, ale również rodzinę królewską. W jednym z wywiadów powiedział:

To był prawdopodobnie klasyczny przykład na to, że czasami zachowuję się za bardzo jak żołnierz, a za mało jak książę. Zawiodłem siebie, zawiodłem swoją rodzinę i innych ludzi. Ale koniec końców, to była prywatna sytuacja i powinien być pewien zakres prywatności, którego mogę oczekiwać. Myślę, że sposób, w jaki zostałem potraktowany przez media, jest nie do zaakceptowania.

  • Nietrafiony kostium

Parę lat później, bo w 2015 roku tabloid "The Sun" opublikował zdjęcie z imprezy, na której Harry był w kostiumie nazisty. Młody książę musiała się potem z tego bardzo długo tłumaczyć.

Zobacz także: Księżna Meghan stosuje pewien trik wobec Harry'ego. "W ten sposób łechta jego ego"

Bardzo mi przykro, jeśli wywołałem u kogoś jakąkolwiek zniewagę lub zakłopotanie, to był kiepski wybór kostiumów i przepraszam. - powiedział w oświadczeniu.

  • Pijany książę Harry

Książę w młodości bardzo lubił uczestniczyć w życiu towarzyskim, dlatego bardzo często można było spotkać go w londyńskich klubach. Pewnego razu chyba za dużo wypił i wpadł do basenu! Nagranie z tego wieczoru do dziś krąży w sieci.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów