Szokująca korespondencja Diany i księcia Filipa! To królowa doprowadziła do rozwodu Diany i Karola?

Julita Buczek 12.09.2018
księżna diana z synami
Fotografia: Instagram @princesadianamx

Prywatne listy Diany ujrzały światło dzienne!

Kiedy księżna Diana i książę Karol potwierdzili informacje o swojej separacji, Diana udzieliła bardzo smutnego wywiadu dla Martina Bashira. W rozmowie powiedziała, że w jej małżeństwie zawsze były trzy osoby. To właśnie ten wywiad skłonił królową Elżbietę do napisania listu do małżonków. Wiadomość od królowej miała nakłaniać Dianę i Karola do rozwodu. Niedawno światło dzienne ujrzała korespondencja między Dianą a Karolem-listy, jako pierwszy opublikował portal The Telegraph.

Czy książę Filip był po stronie Diany?

Ostatnio na jaw wyszła korespondencja Diany i księcia Filipa. Z listów możemy wywnioskować, że książę trzymał stronę zdradzonej Diany. W liście napisanym 1992 roku do księżnej Diany napisał, że nie pochwala nowej miłości swojego syna.

Charles był głupcem, będąc mężczyzną na tym stanowisku i ryzykując wszystko z Camillą. Nigdy nie śniło nam się, że mógłby zostawić cię dla niej. Nie wyobrażam sobie nikogo przy zdrowych zmysłach, zostawiającego cię dla Camilli. Taka możliwość nigdy nie przeszła nam przez myśl. – napisał w korespondencji książę Filip.

Filip chciał pomóc księżnej Dianie

W listach napisał również, że pomoże Dianie i Karolowi dojść do porozumienia.

Mogę tylko powtórzyć to, co powiedziałem wcześniej. Jeśli zechcesz, zawsze pomogę tobie i Karolowi, najlepiej jak będę umiał. Jestem jednak skłonny przyznać, że nie mam żadnego talentu, jeśli chodzi o małżeńskie porady.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Jeśli jeszcze nie widzieliście tych zdjęć, musicie koniecznie to nadrobić! Jest na co popatrzeć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów