Kora odeszła pół roku temu. Jej synowa podzieliła się wzruszającym wpisem

Hanna Skowron 29.01.2019
Kora z mężem
Fotografia: Wojciech Strozyk/REPORTER

Trudno uwierzyć, że od śmierci Kory mija już pół roku. Jej synowa podzieliła się na Instagramie prywatnym zdjęciem wokalistki...

Kora była wyjątkową osobą, ważną postacią polskiej sceny muzycznej. Znana z wielkiej odwagi, nie zwracała uwagi na utarte schematy i kroczyła własną drogą, przecierając szlaki innym wokalistkom. Była ceniona za piękny głos, wielki talent do pisania tekstów piosenek oraz zmysł artystyczny.

Trudno uwierzyć, że mija już pół roku od śmierci Kory. Wokalistka odeszła latem 2018 roku po długiej walce z chorobą. Pamięć o Korze jest pielęgnowana przez jej rodzinę - powstał już mural upamiętniający jej wizerunek, liczne obrazy, nawet książki. Ostatnio mówi się o powrocie zespołu Maanam na scenę - grupa miałaby mieć nową nazwę oraz wokalistkę.

Synowa wspomina Korę

Kora miała bardzo dobre relacje ze swoją synową, Katarzyną Zielonką, która wspomina teściową pół roku po jej śmierci. Katarzyna Zielonka opublikowała wzruszający post na Instagramie, zamieściła fotografię Kory z słynnymi madonnami wokalistki oraz odważyła się na wyznanie, od którego bije smutek i tęsknota.

Siedzę i patrzę na Twoje Madonny… na tę, którą podarowałaś mi na moje okrągłe urodziny, i nie mogę uwierzyć, że już do mnie nie zadzwonisz, i nie mogę uwierzyć, że to już pół roku… - napisała.

Wpis synowej Kory poruszył również fanów wokalistki. Większość wyraziła smutek związany z odejściem Kory, inni pisali, że zawsze czekają na jej zdjęcie.

Ja Kocham to zdjęcie! Swoją Madonnę kupiłam po tych zdjęciach właśnie. - napisała jedna z fanek.

Tęsknicie za Korą?

Katarzyna Nosowska podczas koncertu
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz teksty zespołu Hey?

Katarzyna Nosowska podczas koncertu

1. Dokończ słowa piosenki: "Gdybym mogła schowałabym Twoje oczy"

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów