Lewandowska chwali się umiejętnościami Klary. Dziewczynka świetnie pływa! Internauci są zachwyceni

Łucja Siennicka 25.07.2019
Anna Lewandowska
Fotografia: Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest dumna z córki! Trenerka pochwaliła się umiejętnościami Klary! Dziewczynka coraz lepiej pływa. Pójdzie w ślady rodziców i zrobi karierę sportową?

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Sportsmenka uprawia różne sporty i podpowiada swoim obserwatorom, jak zdrowo się odżywiać. "Lewa" jest aktywna nawet podczas wakacji i wszystko wskazuje na to, że córeczka ją naśladuje.

Ania ponownie pokazała filmik, na którym widać, że Klara świetnie pływa!

Ania Lewandowska pochwaliła się umiejętnościami Klary

Klara od najmłodszych lat uczestniczy w treningach rodziców. Na razie jako obserwator, ale Lewandowska coraz częściej zachwala umiejętności sportowe córeczki. Pociecha Lewandowskich wyrasta na świetną pływaczkę!

Kilka tygodni temu Ania opublikowała film z wakacji, na którym było widać, jak Klara pływa w basenie. Szło jej całkiem sprawnie!

Najprawdopodobniej Lewandowscy rozwijają w dwulatce zamiłowanie do pływania, bo na Instagramie Lewandowskiej pojawiło się kolejne nagranie dziewczynki.

Jak podaje Onet - to Robert nauczył dziewczynkę, jak się poruszać w wodzie. Na najnowszym nagraniu Klara płynie w otwartym akwenie! Ania nie potrafiła ukryć ekscytacji.

Fascynujące uczucie móc obserwować progres na... własnym dziecku. Czasami zastanawiam się, czy Klara woli metodę małych kroczków, czy rzut na głęboką wodę - napisała w opisie.

Internauci są zachwyceni umiejętnościami małej pływaczki. Pod filmem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy. 

Jestem pod wrażeniem! Tacy zapracowani rodzice, a znaleźli czas, by nauczyć swoje dzieciątko tak wcześnie tej pięknej sztuki. Można patrzeć bez końca, gratulacje - pisali.

Użytkownicy Instagrama byli też pod wrażeniem odwagi dziewczynki.

Dwa latka? Mała jest niemożliwa - pisali.

Myślicie, że Klara pójdzie w ślady rodziców?

Zobacz także: Amerykański portal uśmiercił Romana Polańskiego. Straszna wpadka dziennikarzy!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów