Kinga Rusin pozuje nago na okładce magazynu "Viva!". Wygląda na 48 lat?

Łucja Siennicka 26.06.2019
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram/@kingarusin

Kinga Rusin jest bohaterką najnowszej okładki magazynu "Viva!". Dziennikarka wygląda pięknie i aż trudno uwierzyć, że ma 48 lat!

Kinga Rusin pozuje nago na najnowszej okładce dwutygodnika "Viva!". 48-letnia dziennikarka zachwyca nienaganną figurą i urodą! Kinga jest znana z zamiłowania do ekologii i zdrowego trybu życia.

Rusin podkreśla, że rozebrała się w słusznej sprawie. "Chciałam zwrócić uwagę na ekologiczne przesłanie tego wydania magazynu" - powiedziała dziennikarka.

Kinga Rusin topless na okładce magazynu

Kinga Rusin stara się wykorzystywać swoją popularność w taki sposób, żeby zwracać uwagę na ważne problemy. Dziennikarka nie boi się wygłaszać swoich poglądów i zaciekle broni swojego zdania.

Rusin często zwraca uwagę na problemy związane z ekologią i to właśnie z tego powodu bardzo udziela się społecznie. 

Jak podaje portal Plejada.pl - dziennikarka tłumaczy, że nagość zawsze wywołuje szum, dlatego w ten sposób chciała zwrócić uwagę na ważny problem.

Trzeba kupować rozsądnie, rzeczy trwałe, czyli dobrej jakości, z naturalnych materiałów, dawać ubraniom drugie życie, wymieniać się nimi - apeluje w wywiadzie.

 Kinga dodała, że nie boi się wyrażać swoich poglądów - gdy coś ją bulwersuje, to głośno o tym mówi. 

Tych złych rzeczy dzieje się teraz naprawdę dużo w bardzo wielu dziedzinach. Musimy się z tym zmierzyć, a nie chować głowę w piasek - dodała.

Dziennikarka mówi, że wprowadzanie zmian zaczęła od samej siebie. Nie je mięsa, zamiast samochodu wybiera rower. Kinga segreguje dokładnie śmieci i stara się wyłączać zbędne światło.

Wyciągam z kontaktu ładowarki, których nie używam, kiedy wyjeżdżam, nie zostawiam urządzeń na "stand by". Biorę szybki prysznic zamiast kąpieli, staram się chodzić po schodach, zamiast jeździć windą. Piję wodę z kranu, mam własne lniane siatki na zakupy i metalową butelkę na napoje - wylicza.

Kinga Rusin zwraca też uwagę na ważny problem społeczny - niszczy się parki narodowe, zatruwa powietrze i wodę. 

Brakuje nam wody pitnej, dusimy się smogiem! Oficjalnie podaje się, że w ostatnim roku zmarło przedwcześnie w wyniku chorób i powikłań związanych z oddychaniem zatrutym metalami ciężkimi powietrzem blisko 50 tysięcy ludzi. To tak, jakby z mapy Polski wymazać spore miasto - zauważyła dziennikarka. 

Zwracasz uwagę na ekologię?

Zobacz także: Maja Hyży pokazała dużą bliznę. "To ja, w całej okazałości. Bez retuszu i bez filtrów."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów