Kazadi i Nowakowska mają konflikt w programie "Dance dance dance"

Hanna Skowron 14.03.2019
Patricia Kazadi
Fotografia: Instagram/@kazadi_official

Program "Dance dance dance" budzi emocje i wcale nie chodzi o umiejętności taneczne gwiazd. Nowy konflikt z jurorami na horyzoncie. Tym razem padło na Patricię Kazadi. 

Patricia Kazadi ma wiele talentów. Dała się poznać jako aktorka, prezenterka i wokalistka. Ostatnio Kazadi próbuje swoich sił w tańcu, jest jedną z uczestniczek programu "Dance dance dance". W programie gwiazdy biorą udział w wycieńczających treningach i mierzą się z trudnymi choreografiami i różnymi stylami tanecznymi. Patricia Kazadi od dawna jest znana z tego, że lubi uprawiać sport. Mogłoby się wydawać, że w programie odnajdzie się bez problemu. Okazało się, że jej praca nie spodobała się wszystkim jurorom. Do Internetu wyciekł urywek występu sióstr Kazadi. Słowa Idy Nowakowskiej bardzo zabolały Patricię. Będzie nowy konflikt w programie?

Patricia Kazadi ma konflikt z Idą Nowakowską?

Program "Dance dance dance" jest emitowany na antenie TVP w soboty. Do tej pory można było zobaczyć dwa odcinki, które wywołały duże emocje. Media wciąż żyją sprzeczką Ewy Chodakowskiej i Pauliny Krupińskiej. W najnowszym odcinku doszło do zgrzytu między Idą Nowakowską a Patricią Kazadi. Jurorka zarzuciła Kazadi i jej siostrze, że nie włożyły zbyt dużo wysiłku w pracę nad tańcem. 

Patricia i Victoria wykonały taniec do piosenki "Tilted" z repertuaru francuskiej wokalistki Christine and the Queens. Nowakowska powiedziała, że wykonanie choreografii było przeciętne.

Uważam, że jesteście stworzone do tańca i często tak jest, że jak ktoś już wie, że jest stworzony do tańca i ma do tego dryg, mniej pracuje - dodała Nowakowska.

Kazadi było przykro, dodała że ciężko pracowały z siostrą nad najnowszą choreografią, a treningi trwały nawet do 6 godzin. 

Mogę przyjąć każdą krytykę, ale nie to, że nie pracujemy - odpowie Kazadi.

Oglądacie program "Dance dance dance"?

Zobacz także: Patricia Kazadi w Teatrze Capitol! Tę sztukę musisz zobaczyć

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów