Katy Perry oskarżona o molestowanie modela na planie teledysku

Łucja Siennicka 14.08.2019
Katy Perry
Fotografia: Ouzounova/Splash/East News

To nie jest łatwy czas dla Katy Perry. Wokalistka jest ponownie w tarapatach - tym razem oskarżono ją o molestowanie. 

Katy Perry ostatnie kilka miesięcy spędziła w sądach. Wszystko dlatego, że jedna z jej piosenek została uznana za plagiat. Tym razem Perry wpadła w zupełnie inne tarapaty.

Model, z którym niegdyś współpracowała, oskarżył wokalistkę o molestowanie. Dlaczego dopiero teraz i o co chodzi w całej aferze?

Katy Perry oskarżona o molestowanie

Katy Perry jest kontrowersyjną wokalistką. Śpiewała niegdyś o całowaniu się z kobietą i zdradach. Piosenkarka nie unika nagości i często stawia na odważne teledyski. 

Można by pomyśleć, że 34-letnia gwiazda może sobie na wiele pozwolić - ma grono wiernych fanów, jej muzyka bije rekordy słuchalności, a każda kolejna płyta osiąga sukces.

Dokładnie 9 lat temu ukazał się jeden z jej największych przebojów - "Teenage Dream". W teledysku partnerował jej przystojny model, który po latach oskarżył ją o molestowanie.

Rzekomą ofiarą jest Josh Kloss. 38-letni model zagrał w teledysku partnera Perry. Nie brakowało tam intymnych zbliżeń i pocałunków.

Kloss opublikował obszerny post na Instagramie, w którym wyznał, że po zakończeniu prac na planie, był molestowany przez gwiazdę. I to na oczach innych osób!

Kloss wyznał, że spotkał się z Perry na jednej z imprez. Przywitał się z nią i przedstawił jej swoją przyjaciółkę. W pewnym momencie wokalistka miała mu zdjąć spodenki i bieliznę. 

Wtedy wszyscy zobaczyli mojego penisa. Możecie sobie wyobrazić, jak żałośnie się wtedy poczułem? - napisał.

Co więcej, model dodał, że już wcześniej słyszał nieprzyjemne komentarze od gwiazdy. Miała powiedzieć całej ekipie na planie teledysku, że całowanie się 38-latkiem było "obrzydliwe".

Katy Perry molestowała modela? Wypowiadają się inne gwiazdy

Oskarżenia skierowane w stronę Perry wywołały wiele emocji. Przede wszystkim część internautów już uznała ją za winną. Głos w sprawie zabrały również osoby, które były obecne na imprezie.

Katy nigdy nie zrobiłaby czegoś takiego. Wszyscy wiemy o twojej obsesji związanej z nią. Pisałeś dla niej piosenki. Planowałeś z nią wyimaginowaną przyszłość - napisał organizator imprezy, Johny Wujek.

Wokalistka nie odniosła się do oskarżeń. 

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Zobacz także: Katy Perry jest w ciąży? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

Katy Perry jest autorką kilku wakacyjnych przebojów. Sprawdź, cz znasz inne piosenki!

Hity lata
Rozwiąż quiz

Wakacyjne przeboje. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz te hity

Hity lata

1. Piosenka "Agnieszka" zespołu Łzy była niekwestionowanym hitem. Dokończ tekst tego przeboju: "Było ciepłe lato..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów