Katie Holmes bardzo schudła! Aktorka waży 45 kilogramów! Fani są zaniepokojeni jej wyglądem

Łucja Siennicka 06.09.2019
Katie Holmes
Fotografia: Johns PKI/SplashNews.com/East News

Katie Holmes mocno schudła? Amerykański magazyn "New Weekly Magazine" umieścił na okładce zdjęcie, na którym gwiazda nie wygląda korzystnie.

Katie Holmes zdobyła rozpoznawalność dzięki roli w serialu "Jezioro Marzeń" czy takich filmach jak "Córka prezydenta" i "Batman: Początek". Głośno komentowano również jej związek z Tomem Cruisem, z którym tworzyła parę przez sześć lat. Tym razem mówi się o jej rozstaniu z aktorem Jamiem Foxxem i drastycznej utracie kilogramów.

Katie Holmes schudła? Fani nie mają wątpliwości!

Katie Holmes po rozstaniu z Tomem Cruisem zaczęła się spotykać z amerykańskim aktorem, Jamiem Foxxem. Para nie afiszowała się swoim uczuciem. Wydawali się być szczęśliwi, do tego córeczka Katie, Suri, akceptowała jej nowego partnera. 

Para ostatecznie rozstała się kilka tygodni temu, co miało bardzo źle wpłynąć na aktorkę. Katie, która zawsze była szczupła, przestała jeść. Tak przynajmniej uważa amerykański magazyn "New Weekly Magazine"

Gazeta wydała numer, na okładce którego można zobaczyć bardzo niekorzystne zdjęcie Katie. 40-letnia aktorka ma zapadnięte policzki, jest bardzo szczupła, niemal widać jej kości

"New Weekly Magazine" donosi, że gwiazda nie potrafi sobie ułożyć życia i rozstanie z Foxxem było dla niej niezwykle bolesne. 

Biedactwo, istnieje ryzyko, że straci jeszcze więcej kilogramów. Po prostu spadają z niej ubrania, a jedzenie jest ostatnią rzeczą, o której myśli. Jamie naprawdę przyczynił się do spadku jej samooceny, a w konsekwencji pogorszenia się jej zdrowia. Stres i złamane serce niszczą ją fizycznie, a teraz czuje się zbyt chora, by jeść - donosi tabloid.

Gazeta uważa, że Holmes straciła 10 kilogramów w dwa tygodnie. Zdjęcia i doniesienia sprawiły, że fani zaczęli się martwić o stan zdrowia Katie. Byli też tacy, którzy stanęli w jej obronie. Uznali oni, że gazeta specjalnie retuszuje zdjęcia, żeby szukać taniej sensacji.

Przesadziliście! Uwielbiam wasze memy, ale tego nie mogę popierać - napisała jedna z rozczarowanych czytelniczek.

Jeszcze inni uznali, że redakcja wybrała niefortunne zdjęcie.

Katie zawsze była szczupła. Mogliście wybrać lepsze zdjęcie, bo przecież jest piękną kobietą! - napisał jeden z fanów.

Zgadzacie z internautami?

Zobacz także: Suri Cruise ma dopiero 12 lat, a już nosi makijaż! Do sieci trafiły jej najnowsze zdjęcia

Niektóre produkty wpływają na nasze zdrowie! Sprawdź, co trzeba jeść.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów