Wiemy, dlaczego księżna Kate jest taka szczupła! Ujawniono jej plan treningowy i dietę

Łucja Siennicka 09.08.2019
Księżna Kate
Fotografia: Peter Nicholls/Press Association/East News

Księżna Kate ma nienaganną figurę. Okazuje się, że wszystko zawdzięcza rygorystycznej diecie i ćwiczeniom. 

Księżna Kate jest mamą 6-letniego George'a, 4-letniej Charlotte i rocznego Louisa. Księżna poświęca maluchom każdą wolną chwilę, a mimo to zawsze nienagannie wygląda. 37-latka może się również pochwalić szczupłą figurą.

Brytyjski tabloid ujawnił, że księżna wkłada wiele wysiłku w to, żeby tak wyglądać. Jakie produkty wyeliminowywała z diety oraz na jakie aktywności fizyczne postawiła?

Dieta i ćwiczenia księżnej Kate

Kate Middleton bardzo szybko wróciła do figury sprzed ciąży. Jej wielbiciele uważali nawet, że księżna zrzuciła nawet jeszcze więcej kilogramów i martwili się o jej zdrowie.

Ekspertka z "Model Management" uważa, że księżna nosi rozmiar 6, który jest odpowiednikiem polskiego 34. "Daily Mail" dotarł do tego, jak 37-latka dba o swój wygląd. 

Okazuje się, że Kate jest fanką sportu. Księżna uwielbia bieganie i to właśnie tej aktywności poświęca najwięcej czasu. Dziennikarze "Daily Mail" zapewniają, że żona księcia Williama uwielbia ruch na świeżym powietrzu.

Co więcej, Middleton nie korzysta z usług żadnego trenera personalnego, samodzielnie decyduje, jakie ćwiczenia wybierze. 

"Daily Mail" donosi, że ulubionym ćwiczeniem księżnej jest deska, czyli inaczej "plank". Kate wytrzymuje w tej pozycji ponad 45 sekund, następnie powtarza ćwiczenie 10 razy.

Księżna uwielbia różne wariacje deski - wykonuje ją na przedramionach oraz w pozycji bocznej. 

Ćwiczenia to nie wszystko - Kate bardzo uważa na to, co ląduje na jej talerzu. Księżna całkowicie wyeliminowała z diety cukry, unika soli i tłuszczów

Podobno żona Williama stara się sama przygotowywać posiłki swojej rodzinie. I sprawia jej to dużą przyjemność.

Jesteście na diecie?

Zobacz także: Siostra Meghan Markle atakuje księżną w tabloidzie. "Powinna się wstydzić"

Zdrowa dieta to klucz do zdrowia! Sprawdź, co jeść, żeby uniknąć poważnych chorób.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów