Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie bez makijażu. Internauci są zachwyceni!

Łucja Siennicka 30.08.2019
Katarzyna Skrzynecka
Fotografia: Instagram/@katarzyna_skrzynecka

Kasia Skrzynecka pokazała zdjęcie bez makijażu. Aktorka przeszła ostatnio dużą metamorfozę i cały czas zachwyca internautów!

Katarzyna Skrzynecka jest aktualnie na diecie. Aktorka sporo schudła i zapowiada, że będzie działać dalej i się nie poddaje. Skrzynecka postawiła na zdrową, warzywną dietę oraz aktywność fizyczną.

Swoją przemianę chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała, jak wygląda bez makijażu. Tylko spójrzcie na te komplementy!

Kasia Skrzynecka pokazała się bez makijażu

Kasia Skrzynecka bardzo dba o swoją urodę. Na co dzień pokazuje się w nienagannym makijażu, chętnie doczepia rzęsy i sięga po kolorowe pomadki. Praca aktorki jest podyktowana ciągłymi zmianami stylizacji. 

Warto wspomnieć, że gwiazda straciła ostatnio 15 kilogramów i wszystko wskazuje na to, że czuje się świetnie w swoim ciele. 

Tym razem Skrzynecka udostępniła trzy zdjęcia. Przyznała, że musiała opuścić rodzinę na wakacjach na kilka dni, żeby pojawić się w studiu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Najwięcej emocji wzbudziło zdjęcie, na którym aktorka pozuje bez makijażu. Internauci są zachwyceni jej urodą! Radzili jej, żeby jak najczęściej pozowała do zdjęć w naturalnym wydaniu.

Najładniej pani wygląda bez makijażu - przyznała jedna z internautek.

Też uważacie, że Kasia Skrzynecka najładniej wygląda bez makijażu?

Zobacz także: Monika Miller pochwaliła się figurą na ramówce Polsatu. Co za kreacja!

Warto postawić na zdrową dietę! Niektóre produkty chronią nas przed chorobami. Wiedzieliście?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów