Kasia Tusk potwierdziła narodziny dziecka. Jest pierwsze wspólne zdjęcie!

Hanna Skowron 04.02.2019
Kasia Tusk
Fotografia: Piotr Hukalo/EAST NEWS

Kasia Tusk potwierdziła narodziny dziecka i udostępniła zdjęcie z pierwszego rodzinnego spaceru. Gratulujemy!

Kasia Tusk oficjalnie potwierdziła narodziny swojego pierwszego dziecka. O narodzinach maleństwa spekulowało się od kilku tygodni, jednak autorka bloga "Make life easier" bardzo chroni swojej prywatności, dlatego dopiero teraz zdecydowała się podzielić tą radosną nowiną. Córka Donalda Tuska opublikowała zdjęcie z pierwszego rodzinnego spaceru.

Kasia Tusk pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Kasia Tusk od jakiegoś czasu udostępniała wpisy, sugerujące, że została mamą. Dopiero po kilku tygodniach od narodzin dziecka, oficjalnie to potwierdziła! Blogerka nareszcie opublikowała pierwsze zdjęcie z dzieckiem z rodzinnego spaceru. We wpisie na swoim blogu napisała, że była to krótka przechadzka, podczas której rodzina nie zdążyła nawet zmarznąć, a najbardziej zadowolony ze spaceru był pies Kasi, Portos. 

Wybitnie krótki i jednocześnie cudowny – taki był spacer, na który wybraliśmy się w ostatnim tygodniu. Portos szalał z radości, że w końcu wyszliśmy na zewnątrz wszyscy razem. - napisała Kasia Tusk na swoim blogu.

Spekuluje się, że maleństwo przyszło na świat w nocy z 19 na 20 stycznia w prywatnym szpitalu. Pod instagramowym postem znalazło się wiele komentarzy z gratulacjami. 

Niech się zdrowo chowa! Cudowna informacja. Gratulacje! - piszą fanki.

Podobno Kasia Tusk urodziła córkę, jednak nie ujawniła jeszcze płci dziecka ani imienia. 

Gratulujemy Kasi Tusk i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Niemowlak
Rozwiąż quiz

Czy twój partner gotowy jest na dziecko?

Niemowlak

1. Jak twój partner czuje się w towarzystwie dzieci?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów