Katarzyna Cichopek na wakacjach. Zdecydowała się na kontrowersyjny zabieg!

Hanna Skowron 04.06.2019
Katarzyna Cichopek
Fotografia: Instagram/@katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek zdecydowała się na kontrowersyjny zabieg. Obserwatorzy aktorki nie mają wątpliwości i uważają, że jest on niebezpieczny!

Katarzyna Cichopek udała się na wymarzone wakacje. Aktorka spędza czas z mężem i dziećmi, a podróż relacjonuje na Instagramie.

Obserwatorzy zauważyli, że Kasia zdecydowała się na kontrowersyjny zabieg, który od jakiegoś czasu jest uznawany za niebezpieczny. Jak zareagowali?

Kasia Cichopek odpoczywa na wakacjach. Na jaki zabieg się zdecydowała?

Katarzyna Cichopek jest przede wszystkim znana z roli w popularnej telenoweli "M jak Miłość", w której gra już od wielu lat. Rola Kingi Zduńskiej przyniosła jej dużą popularność, dlatego aktorkę śledzi w sieci wiele osób. 

Cichopek wyjechała z rodziną na wakacje, które postanowiła relacjonować w social mediach. Do tej pory obserwatorzy aktorki byli zachwyceni jej fotografiami, ale zaniepokoiło ich jedno zdjęcie.

Kasia poddała się zabiegowi, który jest znany jako "Fish SPA" i od jakiegoś czasu nie cieszy się dużą popularnością. Jest to zabieg pedicure, który jest wykonywany przez małe rybki.

To jedna z popularnych atrakcji w morskich kurortach, jednak bardzo kontrowersyjna. Małe rybki zjadają martwy naskórek, ale jednocześnie mogą być przyczyną wielu chorób. 

Jakieś kilka lat temu w Anglii to było bardzo popularne, ale jak się okazało, jest to niebezpieczne. Rybki przenoszą różne bakterie i choroby - napisała jedna z obserwatorek.

Niektórzy internauci dodali, że woda w której znajdują się rybki, nie jest wymieniana, dlatego nie jest to sterylny zabieg. 

Tego już dawno zakazują. Nie jest to bezpieczne i nie tylko można złapać lżejsze zakażenia typu grzybiczego, ale poważniejsze też ( prowadzące do sepsy i amputacji kończyn, obumierania skóry). Woda też nie jest wymieniana... - zauważyła jedna z fanek.

Kasia Cichopek nie odpowiedziała na komentarze. Na zdjęciu wydaje się być niezwykle zadowolona.

A Wy co sądzicie na temat tego zabiegu?

Zobacz także: Mandy Moore i Shane West ze "Szkoły uczuć" byli naprawdę parą? Aktorka wypowiedziała się!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów