Kasia Bujakiewicz wyznała, że rzadko się maluje. "Ostatnio nawet kolega mnie nie poznał"

Łucja Siennicka 17.07.2019
Katarzyna Bujakiewicz
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Kasia Bujakiewicz na wielkich wyjściach zawsze wygląda zjawiskowo. Aktorka wyznała, że na co dzień jednak unika makijażu i opowiedziała śmieszną anegdotkę.

Katarzyna Bujakiewicz cieszy się dużą sympatią polskich widzów. Aktorka jest znana z ról w takich serialach i filmach jak "Magda M", "Lekarze", "Listy do M." czy "Nie kłam kochanie".

Aktorka rzadko pojawia się na imprezach branżowych, ale jeśli już, to zawsze pięknie wygląda. W jednym z wywiadów wyznała ostatnio, że na co dzień nie nakłada makijażu. 

Katarzyna Bujakiewicz o noszeniu makijażu

Katarzyna Bujakiewicz rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jedynie, że wielką pasją aktorki jest sport. Aktorka dużo ćwiczy, regularnie biega i do tego bardzo uważa na to, co je

Okazuje się, że Kasia nie przepada za pełnym makijażem i na co dzień go unika. Zamiast tego stawia na pielęgnację i dokładne nawilżenie skóry. 

Co więcej - Bujakiewicz wyznaje, że nie ma problemu z tym, jak wygląda i akceptuje siebie. 

Na co dzień chodzę bez makijażu i ostatnio nawet kolega mnie nie poznał, bo się wymalowałam - zdradziła aktorka. 

Aktorka powiedziała portalowi Plejada.pl, że nie wyobraża sobie pójść na dużą imprezę bez makijażu. Powód jest prosty - Katarzyna nie chce, żeby media rozpisywały się na jej temat. 

Ludzie potem bardzo nas oceniają w internecie - zauważyła Bujakiewicz.

Dodała, że aktorzy mają "grubą skórę", ale każdego dotykają negatywne opinie. Katarzyna dodała, że nie ma potrzeby, żeby podobać się wszystkim.

Uważacie, że aktorka ma dobre podejście?

Zobacz także: Rozenek topless i w prześwitujących stringach na wakacjach. Zdjęcie skomentował jej mąż

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów