Karolina Malinowska odtworzyła zdjęcie sprzed 15 lat. Jesteśmy pod wrażeniem!

Hanna Skowron 31.01.2019
Karolina Malinowska
Fotografia: Instagram/@karolamalina

Karolina Malinowska w ogóle się nie zmieniła! Modelka odtworzyła swoje zdjęcie sprzed 15 lat, ubrała nawet w tę samą sukienkę - wygląda przepięknie!

Wielu internautów wzięło udział w popularnej zabawie #10yearschallenge, polegającej na udostępnieniu swojego zdjęcia sprzed 10 lat i zestawienia go z najbardziej aktualną fotografią. W grę włączyło się sporo znanych osób, w tym polskich artystów, aktorów i wokalistów. Karolina Malinowska poszła o krok dalej i udostępniła zdjęcie sprzed 15 lat, co więcej - odtworzyła je i założyła tę samą sukienkę. Wygląda fantastycznie!

Karolina Malinowska w ogóle się nie zmienia!

Karolina Malinowska odtworzyła zdjęcie sprzed 15 lat i tym samym pokonała wszystkich! Między fotografiami nie widać praktycznie żadnej różnicy.

Co tam 10! 15 lat różnicy! A sukienka ma 20! - napisała Karolina Malinowska.

Internauci są zachwyceni zdjęciem Karoliny. Padło wiele komentarzy, w których chwalono modelkę za nienaganny wygląd, inni przecierali oczy ze zdziwienia, że Malinowska w ogóle się nie starzeje.

Karolina, chyba nie zrozumiałaś akcji. Tu nie chodzi o to, żeby wrzucać zdjęcie zrobione w tym samym roku! - zażartowała jedna z fanek.

Zgadzacie się, że Karolina Malinowska wygląda pięknie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów