Justyna Żyła o sesji w "Playboyu": "Syn powiedział, że bardziej by się wstydził, jakbym pracowała w policji"

Łucja Siennicka 25.07.2019
Justyna Żyła
Fotografia: Instagram/@justynazyla

Justyna Żyła udzieliła wywiadu magazynowi "Viva!", w którym opowiedziała o sesji dla "Playboya", szczerej rozmowie z synem i nieudanym małżeństwie z Piotrem Żyłą. 

Justyna Żyła jeszcze kilka lat temu żyła w cieniu swojego męża, Piotra Żyły. Jej małżeństwo ze skoczkiem narciarskim rozpadło się, a Justyna coraz częściej zaczęła się pojawiać na salonach. W najnowszym wywiadzie szczerze opowiedziała o relacjach rodzinnych, związku z Piotrem i rozbieranej sesji w "Playboyu".

Justyna Żyła o sesji w "Playboyu"

Żyła zasłynęła dzięki emocjonalnemu postowi na temat jej małżeństwa, który opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Nie ukrywała swoich emocji, zdradziła kulisy związku z Piotrem Żyłą i niedługo potem posypały się liczne propozycje.

Justyna ma za sobą występ w "Tańcu z gwiazdami", stara się o miano blogerki kulinarnej, a jej wpisy na Instagramie śledzi ponad 70 tysięcy użytkowników

Żyła zgodziła się na rozbieraną sesję w "Playboyu", jednak jak się okazało - ta decyzja nie przyszła jej łatwo. Celebrytka przyznała, że sława jej czasami przeszkadza. Zapewnia również, że nie chciała być rozpoznawalna.

Zaczęło się od mojego wpisu w Internecie o tym, co dzieje się w naszym małżeństwie, ten wpis będzie się za mną ciągnął po wsze czasy - przyznaje w wywiadzie.

Justynie zaproponowano sesję rozbieraną w "Playboyu". Na początku uznała, że to żart.

Wahałam się, rozmawiałam z rodzicami, synem i z dalszą rodziną. Syn powiedział, że bardziej by się wstydził, jakbym pracowała w policji. Nie wiem, co ma jedno do drugiego, ale tak mi powiedział. Na szczęście to nie były rozbierane zdjęcia, tylko artystyczne. Oczywiście, to nie było za darmo. Jedni pisali, że super, drudzy rozpaczali, co ja zrobiłam dzieciom. Jaki w tym problem? Nie ja pierwsza mam dzieci - powiedziała szczerze.

Żyła dodała, że zaszła w pierwszą ciążę, gdy miała 18 lat. Wyznała, że posiadanie dużej rodziny zawsze było jej marzeniem.

Justyna opowiedziała też trochę o nieudanym małżeństwie.

Co się stało? Różne niefajne sytuacje zaczęły się dziać w naszym życiu. Historia jakich wiele. Zareagowałam emocjonalnie jak każda kobieta. (...) Chciałabym jeszcze kiedyś się zakochać. Na razie mam poczucie winy. Zawsze chciałam, żeby moje dzieci miały szczęśliwą, pełną rodzinę. Niestety, nie udało się. Na każdym kroku staram się im to wynagrodzić - zapewniła.

Myślicie, że Justyna znajdzie miłość?

Zobacz także: Joanna Moro potwierdza ciążę? Aktorka dodała zdjęcia w zwiewnej sukience

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów