Justin Bieber oznajmił, że zawiesza karierę muzyczną. W jego życiu zajdą wielkie zmiany!

Roksana Orlicka 27.03.2019
Justin Bieber
Fotografia: Instagram/@justinbieber

Justin Bieber wyznał niedawno na Instagramie, że zmaga się z depresją. Tym razem ogłasza przerwę od muzyki. Wszystko wskazuje na to, że w jego życiu zajdą wielkie zmiany!

Justin Bieber kontaktuje się ze swoimi fanami za pomocą Instagrama. Kilka tygodni temu umieścił poruszający wpis, w którym przyznał się do depresji i poprosił fanów o modlitwę w jego intencji. Tym razem popularny wokalista rezygnuje z nagrywania nowych płyt i koncertowania. Wszystko wskazuje na to, że w jego życiu prywatnym zajdą zmiany. 

Justin Bieber zawiesza karierę muzyczną

Justin Bieber rozpoczął karierę muzyczną w bardzo młodym wieku i szybko stał się idolem nastolatek. Wokalista koncertował na całym świecie, gdzie często spotykał się z fanatycznym zainteresowaniem jego życiem. Bieber niekoniecznie radzi sobie ze sławą. Przeszedł już kilka załamań nerwowych, miał też problem z używkami. Niedawno ożenił się z popularną modelką, Hailey Baldwin i postanowił zmienić swoje życie. Muzyk ustatkował się i zrezygnował z używek. Para pobrała się pod koniec 2018 roku w tajemnicy przez fanami. Od jakiegoś czasu Justin Bieber zmaga się z depresją, o czym poinformował na Instagramie. Tym razem opublikował kolejny szczery post, w którym zdradził, co dalej z jego karierą muzyczną.

Justin Bieber zostanie ojcem?

Justin Bieber postanowił zrobić sobie przerwę od koncertowania i nagrywania nowych płyt. Serwisy plotkarskie uważają, że powodem tej decyzji jest rzekoma ciąża Hailey Baldwin. Gwiazdor podsycił plotki o tym, że ma zostać ojcem. 

Skupiam się na naprawianiu głęboko zakorzenionych problemów, które ma większość z nas. Nie załamuję się, aby móc podtrzymać moje małżeństwo i być ojcem, którym chcę być. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze od mojej rodziny i mojego zdrowia - napisał.

Myślicie, że Justin Bieber wróci jeszcze do nagrywania płyt?

Zobacz także: Tak wygląda pierścionek zaręczynowy narzeczonej Justina Biebera!

Młody mężczyzna słucha muzyki. Jest uśmiechnięty.
Rozwiąż quiz

Artyści znani z jednego przeboju. Pamiętasz ich jeszcze? Średnia w tym quizie to 5 na 8 punktów...

Młody mężczyzna słucha muzyki. Jest uśmiechnięty.

1. "W dzień gorącego lata" - jaki zespół jest autorem tego hitu z 1997 roku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów