Justin Bieber blokuje rozwój Hailey? Modelka jednak nie założy firmy?

Łucja Siennicka 28.06.2019
Justin Bieber i Hailey Bieber
Fotografia: Splashnews.com/East News

Justin Bieber nie pozwoli żonie założyć firmy? Wszystko wskazuje na to, że Justin blokuje rozwój Hailey Bieber!

Hailey Bieber ma w planach założenie własnej firmy, która będzie się zajmować produkcją i dystrybucją kosmetyków.

Wszystko wskazuje na to, że plany mógł jej pokrzyżować... własny mąż! Justin Bieber zastrzegł znaki towarowe związane ze swoim nazwiskiem. 

Justin Bieber hamuje rozwój Hailey?

Justin Biebier podobno bardzo wspiera Hailey Bieber, jednak para nie dogaduje się w kwestiach biznesowych. Amerykańskie media uważają, że przed małżeństwem pierwszy poważny kryzys. 

Całkiem możliwe, że marka "Bieber Beauty" nie powstanie, tym samym Hailey nie spełni swojego największego marzenia o stworzeniu imperium kosmetycznego. 

Dlaczego Justin hamuje rozwój żony? Nie do końca tak to wygląda - Hailey nie przemyślała, że jej nazwa może zostać odrzucona przez urząd patentowy. 

Stało się tak dlatego, że Justin już wcześniej opatentował swoje nazwisko. Sprawa sięga aż 2009 roku, gdy kariera Biebera nabrała tempa.

To właśnie wtedy prawnicy Biebera starali się zastrzec nazwy powiązane z nazwiskiem Bieber. Dotyczy to również kosmetyków.

Justin mógłby wycofać zastrzeżenie. Jest to skomplikowany proces, który zajmuje wiele czasu. Dodatkowo grozi ryzyko, że ktoś inny przejmie nazwę.

Na razie Hailey ma co robić! Jest jedną z najbardziej wpływowych influencerek oraz modelek. 

W każdym razie przemysł kosmetyczny przyniósł niejednej celebrytce fortunę - mowa między innymi o Kylie Jenner i Mirandzie Kerr.

Kupilibyście kosmetyki Hailey Bieber?

Zobacz także: Martyna Wojciechowska pokazała się topless! "Takie wakacje to ja rozumiem"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów