Internauci wytykają Klaudii El Dursi znajomości z celebrytami. W obronie stanęli jurorzy "Top Model"

Łucja Siennicka 12.09.2019
Jurorzy programu "Top Model"
Fotografia: Adam Jankowski/REPORTER

Na początku września na ekrany telewizorów wrócił popularny program "Top Model". Na jedną z uczestniczek spadła krytyka, a w jej obronie stanęli Joanna Krupa i Marcin Tyszka.

Klaudia El Dursi to największa sensacja ostatniego odcinka programu "Top Model". Internauci jednak szybko zauważyli, że aspirująca modelka ma wielu znanych przyjaciół. W efekcie uznali, że udział 30-latki w programie jest ustawiony. W jej obronie stanęli członkowie jury, Joanna Krupa oraz Marcin Tyszka.

Joanna Krupa i Marcin Tyszka z "Top Model" stanęli w obronie uczestniczki programu

Program "Top Model" budzi wiele emocji. Niegdyś zarzucano jurorom promowanie przesadzonych ideałów piękna i nakłanianie uczestników do odchudzania. Tym razem cała uwaga skupiła się na jednej z uczestniczek z ostatniego odcinka.

Klaudia El Dursi zdecydowanie zachwyca urodą - może się pochwalić nienaganną figurą i oryginalnymi rysami twarzy. Internautom nie spodobały się jednak jej koneksje - użytkownicy Instagrama wytknęli, że Klaudia już od dawna jest modelką i może się pochwalić znajomością najpopularniejszych celebrytów w kraju.

W jej obronie stanęli jurorzy programu. Marcin Tyszka odniósł się do wszystkich negatywnych komentarzy.

Gdy ktoś ma ciężkie życie, to twierdzicie, że wszedł do programu dzięki smutnej historii. Gdy dziewczyna ma życie kolorowe, jest szczęśliwa, spełniona, to oczywiście zostało ustawione - podsumował.

Juror postanowił również zdementować wszystkie plotki, które głosiły, że udział Klaudii w programie z góry był ustawiony.

Nikt nas nie oszukał, my bardzo dobrze znamy uczestników, w epoce internetu łatwo to sprawdzić. Większość z kandydatów próbowała wcześniej przygody z modą, czasem lepiej czasem gorzej. Byłoby dziwne, gdyby piękna dziewczyna obudziła się nagle, dopiero po 30-tce i postanowiła zrobić pierwsze zdjęcie w życiu... Postanowiła spróbować od nowa i przyszła do nas. To duża odwaga. Weszła do studia, zachwyciła na castingu i przeszła dalej - dodał.

Joanna Krupa udostępniła na swoim profilu na Instagramie post kolegi, co oznacza, że prawdopodobnie się z nim zgadza.

Myślicie, że Klaudia zajdzie daleko w programie "Top Model"?

Zobacz także: Uczestniczka "Top Model" zaręczona. Pochwaliła się pierścionkiem

Zobaczcie, jak inna piękność radzi sobie na Instagramie! Jej zdjęcia są zachwycające.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów