Julio Iglesias przegrał rozprawę w sądzie. Musiał uznać kolejnego syna za swoje dziecko

Łucja Siennicka 11.07.2019
Julio Iglesias
Fotografia: AFP/East News

Julio Iglesias jest już oficjalnie ojcem pokaźnej gromadki dzieci! Muzyk przegrał rozprawę w sądzie i musiał uznać swoje dziewiąte dziecko. 

Julio Iglesias jest głównie znany jako ojciec Enrique Iglesiasa. Jednak popularny syn nie jest jego jedynym dzieckiem! Julio ma ośmioro dzieci z dwóch małżeństw. Muzyk przegrał w sądzie i jest zmuszony uznać swoje nieślubne dziecko, które jest owocem romansu hiszpańskiego gwiazdora. 

Julio Iglesias musi uznać kolejnego syna

Julio Iglesias jest jedną z największych gwiazd hiszpańskiej muzyki. Jego uroda i talent od zawsze działały na kobiety. Mimo to można powiedzieć, że muzyk jest raczej stały w uczuciach i nie zmieniał często partnerek.

W latach 70. jego żoną była filipińska modelka i dziennikarka Isabel Preysler, z którą ma trójkę dzieci: Isabelę (urodzona w 1971 roku), Julia Jose (urodzony w 1973 roku) oraz Enrique (urodzony w 1975 roku). 

Para rozstała się pod koniec lat 70., a Julio związał się z młodszą o 22 lata Mirandą Rijnsburger i jest z nią do dzisiaj.

Mają piątkę dzieci: Miguela Alejandro (urodzony w 1997 roku), Rodriga (urodzony w 1999 roku), Guillerma (urodzony w 2007 roku) oraz bliźniaczki - Victorię i Cristinę (urodzone w 2001 roku). 

Okazuje się, że Julio miał romans z portugalską baletnicą! I to w tym samym czasie, gdy na świat przyszedł Enrique.

10 lipca sąd w Walencji uznał, że Javier Sanchez Santos jest synem Julio Iglesiasa. Do tej pory muzyk stanowczo zaprzeczał, nie chciał się również poddać testom DNA.

Adwokat Santosa podkreślał jego podobieństwo do ojca. Biologiczne pokrewieństwo zostało ustalone na podstawie badań DNA. Materiał genetyczny do badania został pozyskany ze śmieci, które wyrzucił jeden z synów Iglesiasa.

Myślicie, że Julio zaakceptuje syna?

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" zapowiada płytę. Na okładce singla pozuje bez stanika

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów