Julia Wróblewska zakochana! Aktorka udostępniła zdjęcie z chłopakiem

Łucja Siennicka 29.03.2019
Julia Wróblewska
Fotografia: Instagram/@juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska udostępniła zdjęcie z chłopakiem! Kim jest jej wybranek?

Julia Wróblewska zadebiutowała na ekranie w 2006 roku, gdy miała zaledwie osiem lat. Aktorka wcieliła się w rolę rezolutnej Michaliny w filmie "Tylko mnie kochaj", który cieszył się dużą popularnością w tamtym czasie. Wróblewska dorastała na oczach widzów, dzisiaj jest już dorosłą kobietą i cały czas rozwija się w aktorstwie. Julia pokazała się ostatnio w towarzystwie chłopaka. 

Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z chłopakiem

Julia weszła w świat showbiznesu w bardzo młodym wieku i często podkreślała, że spadła na nią presja otoczenia. Aktorka otwarcie opowiadała o tych złych stronach sławy, które oznaczają brak akceptacji ze strony rówieśników czy nieuzasadnioną zazdrość internautów.

Wróblewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Wypowiedzi aktorki nie zawsze podobają się jej obserwatorom, dlatego Julka kilka razy spotkała się z nieprzychylnymi komentarzami. Młoda gwiazda postanowiła nawet na krótki czas ograniczyć korzystanie z Instagrama. 

Aktorka bierze udział w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Wróblewska zabrała na plan programu chłopaka, a ten moment uwieczniła na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie. Jej wybrankiem jest Michał Zalewski, student Akademii Sztuki Wojennej.

Uważacie, że Julia zrobi jeszcze wielką karierę?

Zobacz także: Córka Cruise'a poszła w ślady sławnego ojca. Zachęca innych do wyznawania scjentologii

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów