Julia Wieniawa zrezygnowała z roli u Patryka Vegi dla chłopaka? Jest komentarz Barona!

Łucja Siennicka 15.07.2019
Julia Wieniawa i Baron
Fotografia: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa nie zagra w filmie Patryka Vegi przez chłopaka? Aż trudno uwierzyć, że młoda gwiazda zrezygnowałaby z takiej okazji. 

Julia Wieniawa od kilku lat ciężko pracuje na swoje nazwisko. Celebrytka próbuje swoich sił w różnych dziedzinach - regularnie pojawia się w serialu "Rodzinka.pl", sporadycznie występuje w filmach (w tym u Patryka Vegi) i próbuje swoich sił w muzyce.

Ostatnio pojawiła się informacja, że młoda gwiazda zrezygnowała z roli, która mogła jej dać jeszcze większą popularność.

Julia Wieniawa odrzuciła rolę w filmie przez chłopaka?

Patryk Vega przymierza się do głośnej premiery filmu "Polityka", który ma wywołać prawdziwą rewolucję w polskiej polityce i odkryć nieznane dotąd fakty.

W obsadzie znajdzie się wiele znanych i lubianych polskich gwiazd - w tym Andrzej Grabowski, Antek Królikowski i Zbigniew Zamachowski

Wiadomo, że Julia Wieniawa, która dwukrotnie współpracowała z reżyserem, dostała propozycję zagrania w jego nowym, głośnym filmie. Aktorka jednak odmówiła.

Mówi się o tym, że głównym powodem była chęć spędzenia wolnego czasu ze swoim chłopakiem - starszym o 15 lat Aleksandrem Milwiwem-Baronem.

Julia dostała propozycję roli i rzeczywiście ją odrzuciła. Z prostego powodu. Zdjęcia do filmu Vegi pokrywały się z pracą na planie dwóch innych produkcji. Poza tym w sierpniu córka zaczyna pracę nad kolejnym filmem – powiedziała w rozmowie z "Party" mama Julii i jej menadżerka, Marta Wieniawa.

Julia i Baron nie mieli dla siebie ostatnio wiele czasu. Ona była w ostatnich tygodniach pochłonięta pracą na planie serialu "Zawsze warto", on nagrywa płytę z zespołem Afromental i koncertuje.

Co ciekawe - Baron zdecydował się zdradzić plany pary na tegoroczne wakacje. Okazuje się, że spędzą je z dala od polskiego show-biznesu.

Do końca sierpnia razem z grupą Afromental jesteśmy w trasie koncertowej i przygotowujemy się do wydania nowej płyty. Mam nadzieję, że znajdziemy parę wspólnych dni na urlop jeszcze w te wakacje. A jeśli nie, to odbijemy to sobie jesienią i odpoczniemy wtedy na dłuższym wyjeździe. Kierunek? Na pewno malownicze tropiki – powiedział w rozmowie dla "Party".

Obejrzycie "Politykę" Patryka Vegi?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciem z wakacji. "Bufet to pani ma porządny!"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów