Julia Wieniawa szczerze o swoich zarobkach. Aktorstwo nie jest jej głównym źródłem utrzymania. "Zarabiam na czym innym"

Łucja Siennicka 17.10.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Julia Wieniawa jest obecnie najpopularniejszą celebrytką młodego pokolenia. Gwiazda próbuje swoich sił w wielu dziedzinach, jednak najbardziej jest znana jako aktorka. Teraz wyznała, że nie jest to jej główne źródło utrzymania.

Julia Wieniawa jest na topie. Młoda gwiazda pojawia się w serialach "Rodzinka.pl" oraz "Zawsze warto", do tego śpiewa i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Wieniawa udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, że aktorstwo nie jest jej głównym źródłem utrzymania. Czym jeszcze się zajmuje?

Julia Wieniawa szczerze o swoich zarobkach

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion użytkowników. Przekłada się to na propozycje reklamowe. Nic dziwnego, że młoda gwiazda tak chętnie reklamuje produkty.

Wieniawa udzieliła wywiadu pudelkowi.pl, w którym przyznała, że faktycznie znaczną część pieniędzy zarabia na Instagramie, a nie filmach. 

Dodała również, że pracę aktorską traktuje bardziej jako hobby, a nie sposób na życie. Wieniawa coraz śmielej opowiada również o swoich planach na przyszłość. Uważa, że powinna spróbować zrobić karierę w Hollywood.

Polska branża filmowa nie daje takich możliwości jak Hollywood - powiedziała szczerze.

Obserwujecie Julię na Instagramie?

Zobacz także: Julia Wieniawa planuje karierę w Hollywood! "Nie chcę zabrzmieć nieskromnie"

Lubisz Julię Wieniawę? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów