Julia Wieniawa na zdjęciu z Baronem. Reakcja internautów jest zaskakująca

Hanna Skowron 28.03.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa potwierdziła plotki o związku z Baronem. Internautom nie spodobał się jej wybór. Co zarzucają parze?

Julia Wieniawa wyrasta na jedną z najbardziej wpływowych aktorek młodego pokolenia. Wieniawa próbuje swoich sił w modzie, muzyce oraz w telewizji, jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To wszystko sprawiło, że Julię obserwuje w Internecie ponad milion ludzi. Wiele mówi się o życiu prywatnym młodej gwiazdy - Julia Wieniawa potwierdziła plotki o związku z dużo starszym muzykiem grupy Afromental. Takiej reakcji fanów na pewno się nie spodziewała!

Julia Wieniawa znalazła nową miłość

Julia Wieniawa zakończyła pod koniec zeszłego roku dwuletni związek z Antkiem Królikowskim. Para rozstała się z klasą, a Wieniawa zapewniała w wywiadach, że nie żałuje czasu spędzonego ze starszym aktorem. Wyznała nawet, że Antek był jej pierwszą miłością. Po rozstaniu Julia rzuciła się w wir pracy, wyjechała między innymi do Bangkoku, gdzie powstawały sceny do najnowszego filmu Patryka Vegi. Julia ma zagrać jedną z głównych ról. Natomiast Królikowski udał się w rajską podróż i postanowił odpocząć od Internetu na Bali. Wszystko wskazuje na to, że Julia pozbierała się po nieudanym związku i zakochała się na nowo. Wieniawa potwierdziła na Instagramie, że spotyka się z Baronem.

Internauci krytykują związek Wieniawy i Barona

Pierwsze plotki na temat związku Wieniawy i Barona pojawiły się już pod koniec lutego. Następnie okazało się, że wspólnie wypoczywają na Wyspach Zielonego Przylądka. Gdy pojawiły się zdjęcia z ich randki, para postanowiła się dłużej nie ukrywać i opublikowała wspólne zdjęcie na Instagramie. Związek Wieniawy i Barona okazał się dla fanów kontrowersyjny. Zarzucają oni Wieniawie, że nie wypada jej spotykać się z dużo starszym mężczyzną - dzieli ich 15 lat różnicy. Fani młodej gwiazdy zauważyli, że Baron również zakończył niedawno związek i planował nawet ślub.

Pod wspólnym zdjęciem Wieniawy i Barona pojawiło się wiele komentarzy. 

A taka "Wielka miłość" z Antkiem była - kpiła internautka.

Jeszcze inni obserwatorzy skupili się na różnicy wieku:

To zdjęcie powinno mieć podpis "na wakacjach z tatą"

Część fanów Julii Wieniawy stanęła w jej obronie. Zwrócili oni uwagę na to, że nikt nie ma prawa oceniać wyborów drugiego człowieka.

Nawet jeśli to tylko 15 lat, bez przesady z tą starością! - dziwiła się internautka.

Julia nie odniosła się do komentarzy, ale dostała również dużo wsparcia od obserwatorów.

Każdy ma prawo żyć jak chce i kochać kogo chce - napisała fanka.

Uważacie, że różnica wieku w związku naprawdę ma takie znaczenie?

Zobacz także: Julia Wieniawa i Baron przyłapani razem! Tylko spójrzcie na te zdjęcia

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów