Wieniawa pokazała twarz córki Rosati. "Julia jest trochę półprzytomna"

Łucja Siennicka 26.09.2019
Julia Wieniawa i Weronika Rosati
Fotografia: Instagram/@juliawieniawa

Weronika Rosati bardzo chroni prywatność swojej córeczki. Aktorka nie pokazuje twarzy dziewczynki, chociaż chętnie o niej opowiada. Julia Wieniawa wyręczyła koleżankę i opublikowała post, w którym można było zobaczyć, jak wygląda mała Elizabeth. 

eronika Rosati jest mamą 2-letniej Elizabeth. Aktorka bardzo chroni prywatność swojej córeczki i nie pokazuje jej twarzy w mediach społecznościowych. Wyręczyła ją koleżanka z planu serialu "Zawsze warto" - Julia Wieniawa opublikowała na InstaStories zdjęcie dziewczynki. Post szybko zniknął, a Rosati zapewnia, że nie żywi urazy. 

Julia Wieniawa pokazała córeczkę Weroniki Rosati

Polskie gwiazdy niechętnie pokazują swoje pociechy w sieci - najczęściej zakrywają im twarze lub udostępniają zdjęcia, na których dzieci pozują plecami do obiektywu. Weronika Rosati jest jedną z tych aktorek, która również niechętnie dodaje zdjęcia swojego dziecka. 

Julia Wieniawa zaprzyjaźniła się z koleżankami z planu serialu. Na profilu celebrytki pojawił się film, na którym można zobaczyć, jak Wieniawa trzyma na rękach małą Elizabeth. Po chwili InstaStory zniknęło, ale czujni internauci zdążyli uwiecznić ten moment.

Julia wytłumaczyła, że miała wysłać InstaStory prywatnie, a przez przypadek udostępniła je wszystkim obserwatorom. Mogłoby się wydawać, że Weronika obrazi się na koleżankę. Jednak zareagowała bardzo przyjacielsko!

Dzisiaj Julka jest trochę półprzytomna na planie po wczorajszej imprezie i opublikowała przypadkiem zdjęcie Elizabeth. Chciałam tylko powiedzieć, że nie ma problemu, nadal ją kocham - powiedziała.

Aktorka zaapelowała jednak, żeby nie udostępniać wizerunku jej dziecka. 

Bardzo proszę jednak o niepublikowanie wizerunku mojej córki, bo na to nie zezwalam. Jest osobą prywatną i  chciałam zachować jej prywatność - dodała.

Co myślicie o udostępnianiu wizerunku dzieci gwiazd?

Zobacz także: Julia Wieniawa z najmodniejszym dodatkiem sezonu. Kupicie go za 59 złotych w H&M!

Marzysz o tym, żeby mieć dziecko? Sprawdź, jaką mamą będziesz!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów