Julia Wieniawa odniosła się do plotek na temat jej studiów. "To mnie boli"

Łucja Siennicka 18.09.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Julia Wieniawa nie pójdzie na studia, bo boi się, że ludzie o niej zapomną - taka informacja pojawiła się w mediach. Młoda aktorka postanowiła odnieść się do tych plotek.

Julia Wieniawa ma dopiero 20 lat, a jej nazwisko zna już prawie każdy. Młoda aktorka dała się poznać w popularnym serialu "Rodzinka.pl", grała u Patryka Vegi i ostatnio wystąpiła w nowym serialu Polsatu "Zawsze warto". Julia bardzo skupiła się na karierze - śpiewa, występuje w filmach, reklamuje różne produkty i prowadzi życie instagramowej influencerki. Ostatnio pojawiła się plotka, że młoda gwiazda nie pójdzie na studia, bo boi się, że utraci swój status. Celebrytka odpowiada!

Julia Wieniawa odpowiada na plotki dotyczące jej studiów

Julia Wieniawa jest ostatnio na topie. Młoda aktorka angażuje się w kolejne projekty, które przynoszą jej rozpoznawalność. Co prawda, celebrytka musi się mierzyć z nieprzychylnymi komentarzami. 

Julia czasami decyduje się dementować plotki, które pojawiają się na jej temat. Tym razem postanowiła odnieść się do informacji, które dotyczą jej edukacji.

Młoda gwiazda nie poszła na studia, zamiast tego rozwija się pracując na planach filmów i seriali. Podobno Julia miała się bać, że utraci status gwiazdy, dlatego nie zdecydowała się zdawać do akademii teatralnej. 

20-latka odniosła się do tej informacji i podała, że jest ona fałszywa. 

Co to za bzdura? Przestańcie pisać o rzeczach, o których nawet nie wiedziałam. Robicie ze mnie pustą kretynkę takimi nagłówkami. To mnie naprawdę boli. Może zanim coś napiszecie, to zapytajcie u źródła, czyli u mnie, jaka jest prawda? - poprosiła na InstaStories.

Mogłoby się wydawać, że Julia nie przejmuje się tym, co mówią ludzie. Okazuje się, że niektóre plotki naprawdę ją dotykają.

A dla was ważne są studia?

Zobacz także: Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"? Artystka komentuje

Lubisz Julię Wieniawę? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów