Wieniawa narzeka na brak odpoczynku. Internauci: "Widać, że w tym roku miałaś niejedne wakacje"

Łucja Siennicka 27.08.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa stale podkreśla, że bardzo dużo pracuje i dlatego nie miała wakacji. Internauci uważają jednak inaczej i wyliczyli młodej aktorce wszystkie wyjazdy.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej zapracowanych 20-latek w Polsce. Aktorka bierze udział w wielu kampaniach reklamowych i występuje w dużych produkcjach telewizyjnych.

Do tego z jej Instagrama można wyczytać, że sporą część wolnego czasu poświęca na sport i pielęgnację ciała. Julia łączy pracę aktorki z byciem influencerką.

Jednak uważa, że kosztuje to ją wiele poświęceń. Między innymi brak wakacji... Jaka jest prawda?

Julia Wieniawa nie ma czasu na wakacje? Internauci wątpią

Julia Wieniawa ostatnie kilka miesięcy spędziła na planie nowego serialu Polsatu "Zawsze warto", gdzie będzie partnerować Weronice Rosati oraz Katarzynie Zielińskiej.

Aktorka rozstała się niedawno z Aleksandrem Baronem, z którym spotykała się przez kilka miesięcy. Warto wspomnieć, że ich związek był bardzo medialny. 

Celebrytka unika jednak tego tematu i nie wypowiada się w mediach. Tym razem postanowiła się pożalić, że bardzo chciałaby udać się na wakacje.

Jedna z obserwatorek skomentowała, że też tęskni za wakacjami. Wieniawa odpowiedziała jej, że jeszcze ich nie miała.

Internauci mają najwidoczniej dosyć narzekania 20-latki. Postanowili jej wyliczyć, na ilu wakacjach była w tym roku. Okazuje się, że tak naprawdę Julia powinna się cieszyć, nie marudzić.

W komentarzach wywiązała się dyskusja. Internauci wytknęli Julce, że przecież często chwali się w mediach społecznościowych zagranicznymi wyjazdami.

Francja, Mazury, morze, Alpy, Wyspy Zielonego Przylądka ... Z twojego profilu widać, że w tym roku miałaś niejedne wakacje...- napisał internauta.

Poparła go inna obserwatorka Wieniawy, dając jej do zrozumienia, że jest szczęściarą.

Gdzie nie czytam, oglądam twój wywiad, ciągle narzekasz... Ciesz się swoim życiem, że spełniają Ci się marzenia. Na marudzenie przyjdzie pora w odpowiednim wieku - podsumowała.

Uważacie, że internauci mają rację?

Zobacz także: Julia Wieniawa skomentowała swoje rozstanie z Baronem. Rozwiała wszelkie wątpliwości

Julia Wieniawa ma własne mieszkanie. Jak wygląda?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów