Wieniawa w nowym filmie Vegi. Fani są zaskoczeni zdjęciami z planu: "Jesteś ranna?"

Hanna Skowron 25.02.2019
Julia Wieniawa
Fotografia: Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa dodała zdjęcie z planu filmowego w Bangkoku, gdzie powstaje najnowszy film Patryka Vegi. Co zauważyli czujni fani młodej aktorki?

Julia Wieniawa dała się poznać polskim widzom w popularnym serialu "Rodzinka.pl". Julia Wieniawa dorastała na naszych oczach, a z charyzmatycznej nastolatki wyrosła na pewną siebie kobietę.

Julia Wieniawa robi karierę

W ostatnich miesiącach aktorka wystąpiła gościnnie w kilku serialach, pojawiła się w dwóch produkcjach filmowych ("Kobiety Mafii" Patryka Vegi oraz "Kobieta sukcesu" Roberta Wichrowskiego), Wieniawa wydała również kilka utworów, w tym najnowszy "Nie muszę". Aktorka przygotowuje swoją pierwszą autorską płytę. Niedawno zakończyła dwuletni związek z Antkiem Królikowskim i rzuciła się w wir pracy.

Julia Wieniawa w nowym filmie Vegi

Julia Wieniawa przebywa właśnie w Bangkoku, gdzie powstają zdjęcia do najnowszej produkcji Patryka Vegi. Film "Small World" ma mieć premierę już niedługo, a swój udział w projekcie potwierdziła Julia Wieniawa i Piotr Adamczyk. "Small World" ma opowiadać historię handlu dziećmi. Julia udostępniła zdjęcie z planu filmowego. Fani dopatrzyli się jednego szczegółu.

Internauci dopatrzyli się na brzuchu aktorki śladów krwi. Wieniawa postanowiła odpowiedzieć na liczne komentarze i uspokoić swoich fanów.

Zobaczysz w kinie – odpowiedziała jednemu z internautów.

Patryk Vega o pomyśle na film "Small World" mówił już w 2017 roku. Reżyser zapowiadał wtedy, że w produkcji weźmie udział gwiazdorska obsada. Mówiono o tym, że w filmie wystąpi Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Na razie potwierdzono udział Julii Wieniawy o raz Piotra Adamczyka. Zdjęcia aktualnie są nagrywane w Tajlandii, a podobno reżyser chciałby się przenieść również do RPA, Anglii oraz Rosji. 

Nie wiemy jeszcze, w jaką postać wcieli się Julia Wieniawa i jak duża będzie jej rola w najnowszym filmie Patryka Vegi.

Czekacie na ten film?

Zobacz także: Julia Wieniawa: "Już nie mogę dłużej ukrywać się z moją nową miłością"

\dirty Dancing
Rozwiąż quiz

Myślisz, że dobrze znasz filmy o miłości? Jesteś w błędzie. Ten quiz rozwiąże tylko prawdziwy kinomaniak!

\dirty Dancing

1. "Miłość jest pasją, jest obsesją, jest czymś, bez czego człowiek nie może żyć. Jeśli nie zaczniesz od tego, z czym skończysz". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów