Joanna Moro pokazała, jak ćwiczy w ciąży. Internauci zastanawiają się, czy to bezpieczne

Łucja Siennicka 18.09.2019
Joanna Moro
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/ East News

Joanna Moro jest w trzeciej ciąży! Aktorka nie unika aktywności fizycznej. Udostępniła ostatnio zdjęcie, na którym można zobaczyć, jak ćwiczy. Nie wszyscy uważają, że to dobry pomysł.

Joanna Moro niedługo urodzi trzecie dziecko. Aktorka jest mamą Mikołaja i Jeremiego. Do tego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie coraz chętnie pokazuje swoje ciążowe krągłości. Tym razem 34-latka pochwaliła się tym, jak dba o formę. W komentarzach pojawiły się wątpliwości, czy dane ćwiczenia są bezpieczne.

Joanna Moro pokazała, jak ćwiczy w ciąży

Joanna Moro wyjawiła jakiś czas temu, że spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka na początku ciąży bardzo unikała opowiadania o swoim błogosławionym stanie. Teraz coraz częściej pokazuje, jak przygotowuje się do nowej roli.

Joanna udokumentowała niemal swój cały dzień. Można zobaczyć, jak odpoczywa i spędza czas z dziećmi. Okazuje się, że ważną rolę w jej rytmie dnia odgrywa sport.

Tym razem aktorka pokazała, że nie odpuszcza ćwiczeń fizycznych. Internauci zaczęli się zastanawiać, czy aktorka powinna wykonywać tak skomplikowane pozycje. 

Dobrze jest w ferworze codziennych zmagań z rzeczywistością uciec przynajmniej na chwile do świata spokoju i beztroski - cudownego powietrza, ciszy i spokoju w gronie najbliższych i przyjaciół. Pielęgnujemy nasze relacje z najbliższymi - to podstawa szczęścia - napisała.

Uwagę internautów przyciągnął fakt, że aktorka wykonuje ćwiczenie "świeca". 

Oj, bo się maluszkowi w głowie zakręci - piszą.

Lubicie ćwiczyć jogę?

Zobacz także: Joanna Moro już tak nie wygląda. Aktorka zmieniła fryzurę!

Lubisz śledzić plotki ze świata show-biznesu? Sprawdź, z którą aktorką mógłbyś/mogłabyś pójść na imprezę!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów