Joanna Kulig została uśmiercona w amerykańskim serialu. O co tyle hałasu?

Roksana Orlicka 14.02.2019
Joanna Kulig
Fotografia: Instagram/ @joannakulig_official

Joanna Kulig zagrała epizodyczną rolę w hollywodzkim serialu "Hanna". Postać aktorki została uśmiercona. Kulig zapowiadała, że to tylko mała rola. O co tyle hałasu?

Charyzmatyczna Zula w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego była przełomową rolą dla Joanny Kulig. Obraz dostał trzy nominacje do Oscarów 2019. Joanna Kulig ma dobrą passę. Aktorka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by promować polską produkcję. Kulig przygotowuje się do nowej roli - niedługo zostanie mamą, aktorka odpoczywa od zgiełku związanego z filmem w kraju i wykorzystuje swoją szansę w Hollywood.

Joanna Kulig wśród amerykańskich gwiazd

Joanna Kulig zbiera gratulacje za rolę w filmie "Zimna wojna" od zagranicznych gwiazd, aktorka udziela też wywiadów amerykańskim mediom. Polka trafiła również do prestiżowej agencji aktorskiej CAA, reprezentującej takie sławy jak Leonardo DiCaprio, Sharon Stone i Michelle Pfeiffer

Ostatnio podano, że Joanna Kulig wystąpi w amerykańskim serialu. "Hanna" opowiada historię nastolatki wychowywanej przez ojca na bezduszną morderczynię. Joanna Kulig wciela się w rolę Johanny Zydek, próbującej uciec z mężem i dzieckiem. W trakcie pościgu samochód z bohaterką Kulig, uderza w drzewo, a Johanna ginie na miejscu. 

Joanna Kulig w serialu "Hanna"

Premiera serialu "Hanna" zaplanowana jest na marzec 2019 roku. Aktorka od samego początku zaznaczała, że rola w wysokobudżetowym serialu "Hanna", wyprodukowanym przez Amazon Studios, jest epizodyczna. Mimo to polskie media przedstawiły tę sytuację zupełnie inaczej, dlatego wielu fanów polskiej aktorki jest rozczarowanych. Do tego stopnia, że zamiast gratulować i tak dużego sukcesu, traktują występ Kulig w amerykańskiej produkcji jako rozczarowanie.

Joanna Kulig ma szansę w Hollywood

Niewielka rola Joanny Kulig w serialu wcale nie przekreśla jej szans na kolejne hollywoodzkie produkcje, a być może otworzy jej kolejne drzwi.

Od jakiegoś czasu polscy artyści bronią Joanny Kulig. Mówi się o tym, że Polacy mają zbyt duże oczekiwania względem tej świetnej aktorki, śledzą jej każdy krok w Ameryce i oczekują szybkiej i wielkiej kariery w Hollywood. Dużo mówiło się też o braku nominacji Kulig do Oscara. Gwiazda już w rozmowie z polskim magazynem "Vogue" opowiadała o tym, że nie sądzi, żeby dostała nominację

Joanna Kulig wyznała również, że nie zamierza na razie na stałe zamieszkać w USA. 

Myślicie, że Joanna Kulig zagra w kolejnej hollywoodzkiej produkcji?

Zobacz także: Joanna Kulig w "Vanity Fair"! Kolejny sukces polskiej aktorki

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów